Barwy szczęścia, odciek 2514: Gabrysia zerwie z Witkiem! Syn Marka się po tym nie pozbiera

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odciek 2514: Gabrysia zerwie z Witkiem! Syn Marka się po tym nie pozbiera

Barwy szczęścia, odciek 2514: Gabrysia zerwie z Witkiem! Syn Marka się po tym nie pozbiera

2021-11-18 13:17

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia (Marta Juras) dość nieoczekiwanie zakończy swoje spotkania po lekcjach z Witkiem (Witold Sosulski), który od razu wpadł jej w oko! Niedzielska będzie miała już dość plotek o swoim romansie z uczeniem, jakie podsyca Kujawiak (Karina Seweryn)! W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Dorota doniesie na nich nawet Józkowi (Patryk Pniewski), czym sprawi, ze Gabrysia już nie wytrzyma i zdecyduje się na desperacki krok! Niedzielska okrutnie okłamie Witka i zerwie z nim wszelkie kontakty, co mocno zaboli nastolatka, który nie będzie mógł się z tym pogodzić!

"Barwy szczęścia" odcinek 2514 - czwartek, 18.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” relacja Witka i Gabrysi wciąż będzie trwałą w najlepsze i nic nie będzie zwiastowało jej końca! Złoty i Niedzielska przestaną się ukrywać i będą ze sobą flirtować już nie tylko na oczach innych nauczycieli, ale również uczniów, którzy sami zaczną wierzyć, że miedzy nimi jest coś więcej! Ich szczęścia nie będzie mogła znieść Kujawiak, która po raz kolejny spróbuje uprzykrzyć życie dyrektorki za to, że pozbawiała ją stanowiska. Tylko tym razem Dorota będzie już przechodzić samą siebie i na indywidualnych awanturach z Gabrysią się nie skończy! W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Kujawiak doniesie o ich romansie Józkowi i opowie mu wszystko ze szczegółami! To dla Niedzielskiej będzie już zbyt wiele!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2514: Bruno przesłuchiwany w prokuraturze! Rafał wpakuje go na niezłą minę. Przez aferę z hazardem stracą z Bożeną syna? - ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJEĆ zerwanie Gabrysi i Witka w 2514 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia przez insynuacje Doroty podejmie bardzo trudną decyzję i zdecyduje się odwołać swoje konsultacje z zauroczonym Witkiem! To będzie dla syna Marka (Marcin Perchuć) prawdziwy cios, gdyż do tej pory z nikim nie czuł się tak dobrze jak właśnie z Niedzielską…

- O dzień dobry pani dyrektor – powie uradowany.

- Dzień dobry Witku – uśmiechnie się.

- Miło panią spotkać po szkole – rzuci nieśmiało.

- Widzę, że czytasz lekturę. Podoba ci się? – spyta.

- No tak i nie chcę się wyłożyć na zadaniach, które od pani dostanę – uśmiechnie się wymownie.   

- Myślę, że już ich nie potrzebujesz – stwierdzi Gabrysia.

- To znaczy? Jak to? – oburzy się.

- Po prostu myślę, że nie potrzebujesz już korepetycji. Przerobiliśmy solidną porcję materiału, dostałeś listę lektur i materiałów dodatkowych. Poradzisz sobie – wyjaśni mu.

Wtedy w 2514 odcinku „Barw szczęścia” świat Witka kompletnie się załamie! Złoty nie będzie miał żadnych wątpliwości, kto jest temu wszystkiemu winien i od razu obarczy winą Kujawiak! Poprosi jeszcze Gabrysię, aby przemyślała swoją decyzję, jednak ona będzie nieugięta, gdyż za ich romans może srogo zapłacić!

- No, czyli to przez panią Kujawiak i przez bzdury, które naopowiadała, tak? – Witek nie będzie miał żadnych wątpliwości.

- Nie, myślę, że jesteś gotowy i na pewno dostaniesz się do klasy humanistycznej – skłamie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2522: Bożena i Bruno nie adoptują Tadzia. To przez sąd nie będą rodziną - ZDJĘCIE

Jeszcze w 2514 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia przekaże swoją decyzję Józkowi, aby nie musiał się martwić o jej wierność. Ukochana wyzna mu wprost, że między nimi już koniec, gdyż plotki, jakie podsyca Kujawiak są już nie do zniesienia. Tym samym w 2514 odcinku „Barw szczęścia” potwierdzi podejrzenia Witka, którego chwilę wcześniej tak okrutnie okłamała.

- To ten twój geniusz, Gabi? – spyta Józek, mijając Witka w parku. 

- Nie mój, ale może geniusz – odpowie.

- Nie daje ci nawet spokoju po szkole? Chyba będę o niego zazdrosny – rzuci.

- Przestań, skończyliśmy konsultacje – uspokoi go.

- Co ty mówisz? Tutaj w parku? – zdziwi się.

- Poradzi sobie, a ja mam inne obowiązki. Poza tym nie chce podsycać plotek – przyzna.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2517: Okrutna zemsta Julity. Oskarży Józka w sądzie o swoją chorobę psychiczną, a to dopiero początek zniszczeń - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odc. 2514: Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2514: Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze