Barwy szczęścia, odcinek 2486: Bożena zrezygnuje z Tadzia dla Bruna! Uzna, że ich szczęście jest ważniejsze od dziecka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2486: Bożena zrezygnuje z Tadzia dla Bruna! Uzna, że ich szczęście jest ważniejsze od dziecka

Barwy szczęścia, odcinek 2486: Bożena zrezygnuje z Tadzia dla Bruna! Uzna, że ich szczęście jest ważniejsze od dziecka

2021-10-07 20:02

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Bożena (Marieta Żukowska) całkowicie zmieni swoje podejście do Tadzia (Józio Trojanowski). Jedno spotkanie z Patrycją Kruk (Anna Kózka), mamą dziecka, które podobnie jak ich przyszły synek, choruje na FAS pozwoli jej zrozumieć, że to nie Tadzio, a Bruno (Lesław Żurek) jest dla niej najważniejszy! W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Stańska uzna, że szczęście w ich małżeństwie powinno być zawsze na pierwszym miejscu, czym całkowicie zaskoczy swojego męża! Zgodnie odtrącą Tadzia na bok i skupią się wyłącznie na sobie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2486 - czwartek 7.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Bożena dozna olśnienia, które raz na zawsze zmieni życie jej i Bruna. Stańska spotka się z Patrycją Kruk, którą niedawno poznała na jednym z forów dla rodziców, opiekujących się dziećmi z FAS. Bożena będzie bardzo podekscytowana nową koleżanką, od której postara się wyciągnąć jak najwięcej doświadczenia, które przyda się jej i mężowi w opiece nad Tadziem. Jednak mocno się rozczaruje, jak tylko zobaczy, że tuż po zakwaterowaniu Patrycji i jej męża (Maciej Kaczyński) w hotelu, Wiktor zniknie i zostawi ją samą z dzieckiem! Ten fakt mocno oburzy Stańską, której od razu przyjdzie na myśl ostatnie zachowanie Bruna. Ale jej zdziwienie w 2486 odcinku „Barw szczęścia” będzie jeszcze większe jak zobaczy, że Patrycja go broni, a nawet zachwala!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2486: Beata pozna wstrząsającą diagnozę! Darek już ją wpędzi do grobu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ niesamowitą przemianę Bożeny w 2486 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Patrycja wyjawi Bożenie, że kiedyś myślała podobnie jak ona, że jej życie i męża powinno toczyć się wyłącznie wokół dziecka i to był błąd, gdyż wtedy mocno się od siebie odsunęli. Co więcej, byli nawet o krok od rozwodu! Dopiero wtedy zrozumieli, że oboje potrzebują odskoczni i czasu tylko dla siebie, aby choć na chwilę złapać oddech od codzienności. I tylko dzięki powrocie do swoich pasji udało im się uratować swoje małżeństwo! W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Patrycja spróbuje przekonać Bożenę, że w ich przypadku może być podobnie, dlatego tak ważne jest to, aby każde z nich miało swój azyl. Wówczas do Stańskiej dojdzie, że w ostatnim czasie zbyt ostro potraktowała swojego męża, nakazując mu skupić się wyłącznie na Tadziu!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Ostateczna decyzja Kasi i Łukasza o wyjeździe na Sycylię. Paulinka nie będzie mogła w to uwierzyć

Jeszcze w 2486 odcinku „Barw szczęścia” Bożena mocno weźmie sobie słowa Patrycji do serca i zdecyduje się na szczerą rozmowę z mężem. Wreszcie zrozumie, że zbyt mocno podporządkowała ich życie wyłącznie pod Tadzia, zupełnie zapominając o ich prywatnych potrzebach. Bożena przeprosi swojego męża i zgodzi się, aby realizował swoje pasje. W tym celu wygrzebie nawet z szafy jego czapkę z klubu jachtowego! W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Bruno aż nie będzie mógł uwierzyć w niesamowitą przemianę własnej żony, ale nie będzie też krył swojej radości z tego, że w końcu się opamiętała i przestała skupiać się wyłącznie na Tadziu!

- Pomyślałam sobie, że każdy z nas powinien mieć odrobinę własnego życia tylko i wyłącznie dla siebie. Co o tym myślisz? – spyta Bożena.

- Myślałem, że teraz Tadzio jest całym naszym życiem – wytknie żonie.

- Wiem, że tak mówiłam, ale to był błąd. Nie powinniśmy się zatracać. Przepraszam, jeśli byłam dziś dla ciebie zbyt oschła, przepraszam – przyzna Stańska.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2491: Aldona i Borys zostaną z niczym! Kuczma załatwi ich w sądzie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze