Barwy szczęścia, odcinek 2482: Sławka zostanie służącą! Matka Patryka już do reszty zwariuje

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2482: Sławka zostanie służącą! Matka Patryka już do reszty zwariuje

Barwy szczęścia, odcinek 2482: Sławka zostanie służącą! Matka Patryka już do reszty zwariuje

2021-09-23 14:35

W 2482 odcinku „Barw szczęścia” pomysłowość Sławki (Ewelina Serafin) sięgnie zenitu! Matka Patryka (Konrad Skolimowski) wpadnie na nietypowy pomysł, aby zmienić się rolami ze służącą Anią (Hanna Klepacka), żeby utrzeć Kornelowi (Jakub Bohosiewicz) nosa! W 2482 odcinku „Barw szczęścia” mąż poprosi ją, aby spotkała się w jego imieniu z klientem, zainteresowanym ich ofertą win, ale Jezierska nie będzie chciała się z nikim widzieć, gdyż będzie bardzo dotknięta. Wreszcie zgodzi się na propozycję męża, ale zamiast niej na spotkaniu pojawi się ich służącą, która stanie się Sławką!

"Barwy szczęścia" odcinek 2482 - piątek, 1.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2482 odcinku „Barw szczęścia” Sławka już do reszty oszaleje! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Kornel poprosi ją, aby w jego imieniu spotkała się z potencjalnym klientem i przekonała go do skorzystania z ich oferty, jednak jego żonie ten pomysł wcale się nie spodoba. Jezierski będzie naciskał, że spotkanie to tylko formalność, gdyż właściwie już wszystko jest ustalone i potrzebują tylko podpisu, w którym niebagatelną rolę będzie miał urok osobisty jego żywiołowej małżonki!

- Gość jest praktycznie zdecydowany, wystarczy go lekko zachęcić i podsunąć mu umowę. Bądź miła i słuchaj jego ględzenia, facet kocha gadać o sobie. A twój urok zrobi resztę – będzie błagał żonę, która w końcu w 2482 odcinku „Barw szczęścia” zgodzi się z nim spotkać, ale na swoich zasadach, o których nie powie mężowi tylko służącej Ani!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2484: Gej Darek zostanie ojcem! Kobieta nie da mu innego wyboru!

W 2482 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska poczuje się dotknięta, że jej mąż chciał z niej zrobić zwykłą hostessę! Jego słowa bardzo ją dotkną, ale obieca Kornelowi, że ten ostatni raz mu pomoże. Sławka nie będzie zamierzała spotkać się z potencjalnym klientem, dlatego zleci to zadanie służącej Ani, czym mocno ją zszokuje.

- Pani Aniu, będzie pani mną! – nakaże Ani, która nie będzie kryła swojego przerażenia.

Jeszcze w 2482 odcinku „Barw szczęścia” służąca uzna, że to nie jest najlepszy pomysł, gdyż w ogóle nie zna się na biznesie, jednak Sławka uspokoi ją, że w tej kwestii w ogóle się nie różnią. Już na wstępie powie jej, że nie musi nawet znać się na winach, gdyż dla tego faceta liczy się jedynie wygląd i to, żeby mu potakiwać na wszystko, co powie.

- To jest kontrakt, który ten facet ma podpisać, autograf mojego męża już na nim jest. Proste, prawda? – uśmiechnie się do niej.

- Ale ja jestem tutaj tylko gosposią... – będzie się bronić.

- Ten typ o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo i skąd?  A w tym stroju wygląda pani niezwykle dystyngowanie i szczupło… Cała sztuka polega na tym, żeby w odpowiednim momencie podsunąć gościowi tę umowę do podpisania. Oczywiście dostanie pani za to premię - przekona ją Jezierska.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2477: Kacper podstępem zwabi dziewczynę i wykorzysta! Oliwka tylko mu w tym pomoże

Oczywiście Ania w 2482 odcinku „Barw szczęścia” zgodzi się na jej propozycję i w ich plan postanowi włączyć Ryśka (Sebastian Stankiewicz). Poprosi partnera, aby udawał kierowcę lub kucharza, ale Gawron posili się na coś więcej i uzna, że powinien odegrać Jezierską, czego kategorycznie odmówi mu Żabcia!

W 2482 odcinku „Barw szczęścia” Biernacki (Bartłomiej Krat) zjawi się o umówionej godzinie i nawet przez myśl mu nie przejdzie intryga Sławki i Ani, która zrobi na nim niemałe wrażenie. Jednak mężczyzna od razu nie spodoba się Ryśkowi, który zauważy, że nosi tani garnitur i tanie buty, a na dodatek nosi podróbki! Ale ku jemu zdziwieniu w 2482 odcinku „Barw szczęścia” Biernacki podpiszę z Anią umowę, a nawet potroi swoje zamówienie, choć będzie liczył jeszcze na coś więcej, gdyż rzekoma Sławka od razu wpadnie mu w oko! Gdy tylko prawdziwa Jezierska się o tym dowie, uzna, że częściej musi zamieniać się z Ania rolami!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2478: Bolesny koniec Damiana! Przez Renatę zostanie z niczym i wróci do nałogu, który odebrał mu dzieci

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze