Barwy szczęścia, odcinek 2481: Matka Julity oskarży Józka, że wpędził ją w chorobę psychiczną! Okłamie nawet sąd

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2481: Matka Julity oskarży Józka, że wpędził ją w chorobę psychiczną! Okłamie nawet sąd

Barwy szczęścia, odcinek 2481: Matka Julity oskarży Józka, że wpędził ją w chorobę psychiczną! Okłamie nawet sąd

W 2481 odcinku "Barw szczęścia" Urszula (Bożena Stachura) oskarży swojego zięcia (Patryk Pniewski) o wszystkie krzywdy, jakie spotkały jej ukochaną córkę, Julitę (Katarzyna Sawczuk). Najgorsze będzie to, że wiarołomna żona Józka wyląduje przez swojego kochasia Alvaro w psychiatryku, ale i to okaże się wyłącznie winą jej męża! Urszula, aby "chronić dobro córki" w 2481 odcinku "Barw szczęścia" będzie gotowa postawić wszystko na jedną kartę i okłamie nawet sąd, jeżeli zajdzie taka potrzeba. O co tak naprawdę toczy się jej gra? O powrót Julity na łono rodziny Sałatków, czy o coś zupełnie innego?

"Barwy szczęścia" odcinek 2481 - czwartek, 30.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2481 odcinku "Barw szczęścia" będzie toczyła się dalej dyskusja między Urszulą a jej zięciem. Wszystko zacznie się odcinek wcześniej, kiedy wściekła teściowa wpadnie do domu Sałatki z wieścią, że Julita jest w niemieckim psychiatryku! Tyle, że wtedy będzie twierdziła, że to rozstanie córki z Jose tak ją załamało, ale do następnego odcinka zmieni zdanie: jedynym winnym tragedii Julity jest Józek! Dlaczego?

Otóż Urszula w 2481 odcinku "Barw szczęścia" wyłoży Józkowi, że się pomyliła. Najpierw sądziła, że córka cierpi przez egzotycznego kochanka, ale zrozumiała swój błąd. Aktualnie, jej zdaniem, Julitę dobił pozew rozwodowy, który otrzymała od zdradzanego męża. Jak zareaguje Sałatka na takiego newsa? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Barwy szczęścia, odcinek 2481: Powrót Julity! Zdradziła Józka, a teraz matka zastraszy Sałatkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2481: Powrót Julity! Zdradziła Józka, a teraz matka zastraszy Sałatkę

- Co mnie to obchodzi? - żachnie się Sałatka. - Ona z premedytacją zniszczyła nasze małżeństwo!

Jednak zdaniem Urszuli w 2481 odcinku "Barw szczęścia" zdrada Julity to był impuls, którego dziś bardzo żałuje...

- Popełniła błąd, ale zdała sobie z tego sprawę. Chciałaby do ciebie wrócić - wyjaśni teściowa Sałatki i doda, że Julita powiedziałaby mu chętnie to wszystko osobiście, ale nie ma na to odwagi.

- Ale zdradzić mnie miała odwagę! Nie, naszego związku nic już nie uratuje. Złożyłem już pozew rozwodowy, chcę to zakończyć jak najszybciej - Józek przestanie nad sobą panować.

- To przez ciebie! Przez ciebie ta depresja! - zaatakuje w odpowiedzi teściowa. - Myślałam, że to przez rozstanie z Alvaro, ale jej epizod nastąpił zaraz po tym, jak dostała od ciebie jakieś pismo. Nie powiedziała mi, o co chodzi. A to był twój pozew, Józek... To ty ją do tego doprowadziłeś. Ty, nikt inny!

Urszula i Józek w 2481 odcinku "Barw szczęścia" jeszcze przez chwilę poprzerzucają się atakami, aż wreszcie matka Julity wyłoży wszystkie karty na stół. W pewnym momencie Sałatka dowie się, że rozwód wchodzi w grę wyłącznie z jego winy - jego skandaliczne zdjęcia z Gabrielą (Marta Juras) były we wszystkich mediach. Chyba, że... będzie utrzymywał do końca życia Julitę na takim poziomie, do jakiego przywykła jako żona piłkarza niemieckiej ligi. Czy Józek będzie gotów zapłacić tak ogromną cenę za wolność i święty spokój?

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3291: Ojciec Elizy odkupi swoje winy. Odda Bergom, Jarusiowi i Hanusi wszystko i ustawi ich na całe życie

Barwy szczęścia, odc. 2197. Julita (Katarzyna Sawczuk), Urszula (Bożena Stachura)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2197. Julita (Katarzyna Sawczuk), Urszula (Bożena Stachura)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany