Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery - ZDJĘCIA

2021-09-18 9:37
Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery

W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" u Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) dojdzie do feralnego wypadku... Chociaż zadecydowali, że oboje wyjadą na Sycylię, w ich życiu zacznie się pasmo niepowodzeń. W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" dostaną szokującą wiadomość, która rozpocznie lawinę feralnych wydarzeń. Nie mówić już o tym, że w ich mieszkaniu dojdzie do wypadku, a za wszystko oberwą Paulinka (Lena Jastrzębska) i Ksawery (Bartosz Gruchot). Kasia i Łukasz nie przewidzą następstwa tragicznych wydarzeń.

"Barwy szczęścia" odcinek 2474 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia i Łukasz doznają szoku. Będą się szykować na wyjście do Stańskich i Izy (Agnieszka Warchulska). Sadowski wyprasuje elegancką koszulę, ale nie przewidzi, że zaraz zdarzy się coś okropnego.

- Kasia czy ja ogłuchłem czy jest cicho? - zapyta podchwytliwie Łukasz w 2474 odcinku "Barwy szczęścia". - Dzieci się gdzieś schowały - powie z uśmiechem Kasia, a Ksawery i Paulinka wybiegną zza rogu i zaczną wygłupiać się plastikowymi mieczami świetlnymi. Niestety ich zabawa skończy się wypadkiem. Ksawery tak strąci kubek z kawą, że obleje ojcu świeżą koszulę, w której za chwilę miał udać się w gości. Jak się nieco później okaże, w ogóle nie będzie mu potrzebna. 

Przeczytaj: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Kasia w 2474 odcinku "Barwy szczęścia" odbierze przerażający telefon od Bruna (Lesław Żurek), który poinformuje o fatalnym stanie Izy.

- Dzwonił Bruno, Iza ma bardzo wysoką gorączkę i jest osłabiona... (...) Powiedzieli, że się nią zajmują, że dzwonili na teleporadę i zaraz będą robić test - zrelacjonuje mężowi Kasia w 2474 odcinku "Barwy szczęścia". 

Niestety wkrótce okaże się, że wypadek, który spowodowali Paulinka z Ksawerym to zwiastun kłopotów, które czekają Sadowski. Niebawem okaże się, że z Izą jest naprawdę źle! 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

W nadchodzących odcinkach "Barwy szczęścia" Iza zostanie zainfekowana kronawirusem i wyląduje w szpitalu. Będzie walczyć o życie, a rokowania lekarzy nie będą pozytywne. Kasia i Łukasz podjęli w "Barwy szczęścia" decyzję o wyjeździe, ale czy im się to uda? W sytuacji, w której Iza wyląduje w szpitalu, co się stanie z Paulinką? Sadowscy będą mieć poważne kłopoty. Nie mogą przecież zostawić bezbronnej dziewczynki na pastwę losu. Niebawem w "Barwy szczęścia" będą musieli podjąć ważne decyzję, które wpłyną na ich przyszłość. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze