Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery

Barwy szczęścia, odcinek 2474: Koszmarny wypadek u Kasi i Łukasza. Za wszystko oberwą Paulinka i Ksawery - ZDJĘCIA

2021-09-18 9:37

W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" u Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) dojdzie do feralnego wypadku... Chociaż zadecydowali, że oboje wyjadą na Sycylię, w ich życiu zacznie się pasmo niepowodzeń. W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" dostaną szokującą wiadomość, która rozpocznie lawinę feralnych wydarzeń. Nie mówić już o tym, że w ich mieszkaniu dojdzie do wypadku, a za wszystko oberwą Paulinka (Lena Jastrzębska) i Ksawery (Bartosz Gruchot). Kasia i Łukasz nie przewidzą następstwa tragicznych wydarzeń.

"Barwy szczęścia" odcinek 2474 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2474 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia i Łukasz doznają szoku. Będą się szykować na wyjście do Stańskich i Izy (Agnieszka Warchulska). Sadowski wyprasuje elegancką koszulę, ale nie przewidzi, że zaraz zdarzy się coś okropnego.

- Kasia czy ja ogłuchłem czy jest cicho? - zapyta podchwytliwie Łukasz w 2474 odcinku "Barwy szczęścia". - Dzieci się gdzieś schowały - powie z uśmiechem Kasia, a Ksawery i Paulinka wybiegną zza rogu i zaczną wygłupiać się plastikowymi mieczami świetlnymi. Niestety ich zabawa skończy się wypadkiem. Ksawery tak strąci kubek z kawą, że obleje ojcu świeżą koszulę, w której za chwilę miał udać się w gości. Jak się nieco później okaże, w ogóle nie będzie mu potrzebna. 

Przeczytaj: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Kasia w 2474 odcinku "Barwy szczęścia" odbierze przerażający telefon od Bruna (Lesław Żurek), który poinformuje o fatalnym stanie Izy.

- Dzwonił Bruno, Iza ma bardzo wysoką gorączkę i jest osłabiona... (...) Powiedzieli, że się nią zajmują, że dzwonili na teleporadę i zaraz będą robić test - zrelacjonuje mężowi Kasia w 2474 odcinku "Barwy szczęścia". 

Niestety wkrótce okaże się, że wypadek, który spowodowali Paulinka z Ksawerym to zwiastun kłopotów, które czekają Sadowski. Niebawem okaże się, że z Izą jest naprawdę źle! 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

W nadchodzących odcinkach "Barwy szczęścia" Iza zostanie zainfekowana kronawirusem i wyląduje w szpitalu. Będzie walczyć o życie, a rokowania lekarzy nie będą pozytywne. Kasia i Łukasz podjęli w "Barwy szczęścia" decyzję o wyjeździe, ale czy im się to uda? W sytuacji, w której Iza wyląduje w szpitalu, co się stanie z Paulinką? Sadowscy będą mieć poważne kłopoty. Nie mogą przecież zostawić bezbronnej dziewczynki na pastwę losu. Niebawem w "Barwy szczęścia" będą musieli podjąć ważne decyzję, które wpłyną na ich przyszłość. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze