Barwy szczęścia, odcinek 2468: Kasia złamie serce własnemu ojcu! Nie zostawi mu wyboru

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2468: Kasia złamie serce własnemu ojcu! Nie zostawi mu wyboru

Barwy szczęścia, odcinek 2468: Kasia złamie serce własnemu ojcu! Nie zostawi mu wyboru

2021-09-07 15:08

W 2468 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kasia (Katarzyna Glinka) ciągle będzie myślała wyłącznie o sobie i zachowa się bardzo cynicznie pod względem swojego własnego ojca (Krzysztof Kiersznowski). Po tym jak po wielu próbach udało jej się wreszcie przekonać Łukasza (Michał Rolnicki) do wyjazdu na Sycylię, Górka weźmie się za Stefana! W 2468 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wykorzysta rozpacz ojca po stracie Walerii (Ewa Ziętek) i jego podejście do rodziny i ze wszystkich sił spróbuje namówić go na wyjazd w ogóle nie licząc się z jego dotychczasowym życiem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2468 - środa, 8.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2468 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kasia ciągle się nie ugnie i zrobi wszystko, aby wrócić na Sycylię, gdzie prowadzi dobrze prosperujący biznes, ale tym razem nie tylko z Ksawciem (Bartosz Gruchot), ale również z Łukaszem i Stefanem! Już w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną Górka bezskutecznie starała się namówić na wyjazd swojego męża, który nie chciał zostawiać swojej ukochanej pracy, a także Stefana i Paulinki (Lena Jastrzębska). Kasia nie poddała się w swoich staraniach i los jej to wynagrodził, gdyż w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Górka osiągnie swój cel, a wyręczy ją w tym sam Wyrwas (Dariusz Bronowicki), który wkurzy Sadowskiego do tego stopnia, że zrezygnuje z pracy!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2468 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jednym brakującym elementem układanki Kasi stanie się Stefan, którego Górka również spróbuje przekabacić. Córka Stefana wszystko dokładnie przemyśli i pokieruje rozmową w taki sposób, aby ojciec sam doszedł do wniosku, że nie ma wyboru i po prostu musi z nimi wylecieć! Nie omieszka spytać o swoją macochę i szanse, jakie dla ich małżeństwa widzi jeszcze Stefan, a gdy w 2468 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dowie się, że powrót Walerii graniczy z cudem postanowi wykorzystać swoją szansę i przekonać Stefana do wyjazdu na Sycylię!

- Ja mam tu swoje życie, swoje stare kąty, mam Was - powie mimo wszystko szczęśliwy Stefan.

- Czyli zależy ci na tym, abyśmy byli blisko - podjedzie go Kasia.

- A co to za pytanie. Oczywiście, że zależy. Zdrowi, szczęśliwi obok siebie. Trochę tak jak w XIX wieku rodzina wielopokoleniowa. Kasiu, ale czy my się zdaje czy coś cię trapi - Stefan początkowo się oburzy, jednak widząc reakcję córki szybko zmieni swój ton.

- Ja właśnie mam dla ciebie taką rodzinną propozycję, bo Łukasz i ja zdecydowaliśmy się przeprowadzić na Sycylię... i chcielibyśmy, żebyś wyjechał z nami - zaproponuje mu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Jeszcze w 2468 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Stefan nie będzie mógł się pozbierać po tym, co usłyszał od własnej córki, jednak uzna, że nie pozostanie jej dłużny i odbije jej piłeczkę. Przemówi Kasi do rozsądku i da jej jasno do zrozumienia, że w Polsce jest mu bardzo dobrze w jego dostatnim życiu i skoro nie poleciał nawet za Walerią, to nie poleci również za nimi, bo to oznacza zbyt dużą rewolucję w jego życiu. W 2468 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie zgodzi się na jej propozycję i tym samym zostanie w kraju już zupełnie bez rodziny!

- Nie poleciałem do Norwegii z Walerią...miałbym się teraz przeprowadzić na Sycylię - zadrwi z niej Stefan.

- No tak - przyzna ze skruchą Kasia.

- A Łukasz...on tak bez wahania dał się namówić - tak szybko nie uwierzy w słowa córki.

- No już od dawna o tym rozmawialiśmy. Z resztą cały czas ma jakieś obawy, ale gdybyś ty zdecydował się przeprowadzić no to wiesz byłby to dodatkowy argument - wyjawi swój prawdziwy cel wizyty.

- Ty masz tam swoje biznesy, swoje przetarte ścieżki. Łukasz jest obrotny poradzi sobie, a ja? Co ja miałbym tam robić? - spyta, nie widząc żadnego sensu swojej wyprowadzki.

- Delektować się spokojem, odpoczywać, pomagać mi przy Ksawerym, no po prostu być z nami - spróbuje go jeszcze raz przekonać.

- Nie przesadza się starych drzew, Kasiu. Będę was często odwiedzał, jak najczęściej. Nie gniewasz się? - postawi na swoim, dając córce jasno do zrozumienia, że tym razem przegrała.

- No coś ty. Po prostu będę za tobą bardzo tęskniła - wyzna, choć na jej twarzy namaluje się grymas bólu, przez to, że nie udało jej się przekonać własnego ojca do wyjazdu i tym samym kolejny raz musi go zostawić samego na pastwę losu...

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2468: Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany