Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

2021-09-07 13:40

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach niewinny flirt Renaty (Ania Mrozowska) i Romanowskiego (Maciej Jachowski) będzie miał swój gorący finał w łóżku! Były szef Agaty (Natalia Zambrzycka) tak mocno zbajeruje kelnerkę, że ta zupełnie straci dla niego głowę! W 2478 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Renata poczuje, że ich znajomość nabrała takiego tempa, że nowy ukochany powinien znać prawdę o jej nieciekawej przeszłości! Jej słowa wcale nie zniechęcą Andrzeja, a wręcz przeciwnie - jeszcze mocniej go podniecą i doprowadzą do ich pierwszego zbliżenia!

"Barwy szczęścia" odcinek 2478 - czwartek, 21.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach znajomość Renaty i Romanowskiego nabierze prawdziwego tempa, a zakończy się ognistym seksem zakochanej pary! Przyjaciółkę Dominiki (Karolina Chapko) strzała amora trafi już w 2472 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jak tylko Andrzej przekroczy próg "Feel Good". Przystojny mężczyzna od razu wpadnie jej w oko, a gdy kelnerka dowie się, że nieznajomy chce u niej wynająć miejsce do pracy będzie w siódmym niebie. Renata nawet przez chwilę nie pomyśli, że może mieć do czynienia z oszustem i zgodzi się udostępnić mu lokal, choć Andrzej nie będzie miał nawet z czego zapłacić. W ramach rekompensaty były szef Agaty pomoże jej w sprzątaniu restauracji, a wspólne chwile mocno ich do siebie zbliżą.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Już w kolejnym 2473 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Romanowski będzie próbował wyciągnąć Renatę na randkę, jednak wtedy wkroczy Damian (Michał Lesień) i powstrzyma byłą ukochaną przed nową znajomością. Ociekający zazdrością wkręci ją na rodzinny obiad, ale wiecznie nie uchroni jej przed Andrzejem, który już w 2478 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie miał swoją kolejną szansę i tym razem Renata już nie omieszka mu odmówić, zwłaszcza, gdy usłyszały, że Andrzej ma wobec niej poważne zamiary. Jak podaje swiatseriali.interia.pl zakochani wybiorą się na wspólny spacer, w trakcie którego kelnerka dojdzie do wniosku, że są już na takim etapie, że Romanowski powinien znać jej mroczną przeszłość.

- Z moim chłopakiem, Grzegorzem, zrobiliśmy skok na dużą kasę... Musieliśmy się ukrywać, a kiedy zrobiło się wokół nas gorąco, próbowaliśmy uciec do Holandii, ale dorwała nas policja - zacznie mu opowiadać.

- Byliście w więzieniu? - zapyta Andrzej, który w odpowiedzi usłyszy, że do aresztu trafiła tylko ona, gdyż jej chłopak zginął w wypadku podczas ucieczki.

- Raczej nie jestem dziewczyną, jakiej szukasz - przyzna zasmucona, jednak ku jej zdziwieniu jej słowa wcale nie zniechęcą Andrzeja a wręcz przeciwnie. Nowy ukochany również się przed nią otworzy i przyzna jej się, że w przeszłości sam również nie był taki święty.

Jeszcze w 2478 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Renata nie będzie mogła uwierzyć w swoje szczęście i cała rozanielona przyzna się Dominice, że zakochała się w Andrzeju bez pamięci. Przyjaciółka podzieli jej entuzjazm, jednak sama upewni się najpierw co dalej z Damianem!

- Rozumiem, że wybrałaś - uśmiechnie się do niej, ale nie omieszka spytać o Wójcika.

- Damian to przyjaciel - uspokoi ją Renata.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

Następnie w 2478 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Renata postanowi iść za ciosem i zaprosi nowego chłopaka do swojej kawalerki. Andrzej oczywiście przyjmie zaproszenie i nie będzie marnował czasu, gdyż już na powitanie rzuci się na kelnerkę i zacznie ją namiętnie całować, ale Renata go odepchnie!

- Poczekaj. Może nie powinniśmy? To dla mnie chyba za szybko - przyzna mu się.

- Chcesz wolniej? - spyta lekko rozczarowany.

- Chyba tak - odpowie, ale długo nie utrzyma się przy swoim twierdzeniu, gdyż jak tylko Andrzej delikatnie ją pocałuje, to nie będzie mogła mu się oprzeć!

Jeszcze w 2478 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zakochani zaczną się rozbierać i namiętnie całować, po czym opadną na łóżko. Między nimi zrobi się tak gorąco, ze aż wióry zaczną lecieć! Zakochany Andrzej po upojnej nocy powita Renatę pięknym śniadaniem i jeszcze raz zapewni ja o szczerości swoich zamiarów!

- Uważaj, bo mnie rozpuścisz - zażartuje sobie kelnerka.

- Rozpieszczanie ciebie to mój najnowszy życiowy cel - odpowie zadowolony.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Najnowsze