Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

2021-09-07 11:53

W 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) rozegra się kolejny dramat! Świeżo upieczeni małżonkowie wybiorą się na romantyczny spacer, aby obejrzeć inwestycje, gdzie wkrótce zamieszkają już we trójkę ze swoim maluchem. Niestety miłe chwile nie potrwają długo, gdyż ciężarna Regina będzie walczyć z uporczywym bólem. W 2467 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Falkowska nawet nie zdąży się do tego przyznać swojemu mężowi, gdyż nagle straci przytomność i szybko okaże się, że jej stan jest poważny!

"Barwy szczęścia" odcinek 2467 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach świeżo upieczeni małżonkowie nie będą mogli nacieszyć się swoim szczęściem i powoli będą dochodzić do siebie po ich bajecznym ślubie. Franek już nie będzie mógł się doczekać aż pokaże swojej ukochanej żonie prezent, jaki postanowił jej podarować z okazji ślubu! Małżonkowie wybiorą się na spacer, aby obejrzeć, jak powstaje budowa ich przyszłego domu! Regina będzie mocno zszokowana prezentem ślubnym swojego męża, ale oczywiście zgodzi się wybrać z nim na wycieczkę, aby obejrzeć inwestycję. Niestety w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej małżonkowie nie zajdą za daleko, gdyż Falkowska gorzej się poczuje!

Patrz też: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2466: Ślub Franka i Reginy przerwany! Ciężarna panna młoda przeżyje szok na widok niespodziewanego gościa

W 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Franek będzie tak dumny z miejsca, jakie wybrał, że nawet nie zauważy, jak jego żona będzie marnieć w oczach. Regina z minuty na minutę będzie słabnąć aż w końcu nie da rady sklecić zdania i starci przytomność! Wówczas Franek przerazi się już nie na żarty.

- Regina, Regina co się dzieje, Regina? Kochanie - będzie próbował ją ocucić Franek.

Na szczęście w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina szybko odzyska przytomność, jednak to nie uspokoi Franka. Falkowska będzie się tłumaczyć, że nic jej nie jest i swoje złe samopoczucie podciągnie pod przygotowania do ślubu, ale nie uśpi tym czujności Franka.

- Dzwonić po karetkę - zapyta zaniepokojony.

- Nie, nie wszystko już dobrze - spróbuje go uspokoić.

- Coś cię boli? - dopyta.

- Po prostu zrobiło mi się słabo. Ostatnie dni były wyczerpujące - będzie szła w zaparte.

- Nie powinienem cię tu ciągnąć - będzie sobie wyrzucał.- Nie dobrze, że się przeszłam. Dotleniłam się, ale teraz już tak - wytłumaczy mu.

- Łóżko, kocyk i herbata. Załatwione, dzwonię po taksówkę - zabierze ja jak najszybciej do domu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

Jeszcze w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Regina zaśnie jak kamień, a Franek tylko utwierdzi się w tym, że z jego żoną wcale nie jest w porządku. Bedzie nalegał na jej wizytę u ginekologa i choć Regina będzie się upierać, że nie trzeba to Franek tak łatwo nie odpuści i umówi ją na wizytę. Szczęśliwy zajmie się pakowaniem, jednak już w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej okaże się, że nigdzie nie pojadą, gdyż Falkowska poczuje tak silny ból, że sama utwierdzi się w tym, że to wcale nie nic takiego!

W kolejnym 2468 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej obawy Reginy potwierdzi jej ginekolożka, która z podejrzeniem nadciśnienia skieruje ją do szpitala, a tam, gdy dowiedzą się, że w przeszłości chorowała na boreliozę zostawią ją na oddziale na dłużej, gdzie Falkowska nie będzie już niczego pewna!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Patryk dowie się o romansie matki z Justinem! Rzuci się na przyjaciela z pięściami – ZWIASTUN

Barwy szczęścia odc. 2467. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2467. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia odc. 2467. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2467. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze