Barwy szczęścia. Patryk dowie się o romansie matki z Justinem! Rzuci się na przyjaciela z pięściami – ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Patryk dowie się o romansie matki z Justinem! Rzuci się na przyjaciela z pięściami – ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Patryk dowie się o romansie matki z Justinem! Rzuci się na przyjaciela z pięściami – ZWIASTUN

2021-09-02 13:29

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach romans Sławki (Ewelina Serafin) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) ujrzy światło dzienne, co stanie się największą zmorą Skotnickiego! Przecież Patryk (Konrad Skolimowski) nigdy nie miał się dowiedzieć o ich słodkiej tajemnicy, a jak na złość sam da przyjacielowi niezbite dowody na to, że łączy go z jego matką coś więcej! ZWIASTUN nowego sezonu „Barw szczęścia” nie pozostawia złudzeń! Między Patrykiem a Justinem dojdzie do ostrej bójki, a Jezierski nigdy nie daruje przyjacielowi, że omotał jego własną matkę!

Patryk odkryje romans matki z Justinem w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Pobije najlepszego przyjaciela!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach potajemne schadzki Sławki i Justina w końcu wyjdą na jaw! Do tej pory o ich słodkim sekrecie wiedziała tylko służąca Ania (Hanna Klepacka), która obiecała Jezierskiej dyskrecję, jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Justin zapomni ugryźć się w język i przez przypadek wszystko wyśpiewa swojemu najlepszemu przyjacielowi! Skotnicki uznał, że w sumie nie ma nic złego w tym, że podoba się starszym kobietom i jego romans ze Sławką to nic takiego. Postawił wtedy tylko jeden warunek! Patryk nigdy nie może się o tym dowiedzieć i choć przez ostatni sezon „Barw szczęścia” Skotnicki zdołał się z tym kryć, tak w nowym już tak łatwo mu nie pójdzie, gdyż kochanka zrobi się coraz bardziej niecierpliwa, a on sam przestanie się kontrolować!

Patrz też: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Justin i Patryk wciąż będą szukać sobie zajęcia, po tym jak odeszli z oszukańczego interesu Kornela (Jakub Bohosiewicz). Jezierski przyzna się przyjacielowi, że ma serdecznie dość swoich rodziców, o których nie może nawet powiedzieć żadnego dobrego słowa.

- Tatuś krętacz, doktorat z przekrętów mógłby napisać. A mamusia leserka – stwierdzi załamany.

Jeszcze w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Justin zrozumie przyjaciela i okaże mu wsparcie, jednak zbyt mocno się zagalopuje i przyzna się, że wie o depresji poporodowej jego matki i o tym, że w dzieciństwie wychowywała go jego babcia! Jezierski nie będzie krył swojego zaskoczenia tym faktem, ale uzna, że Jowita (Magdalena Żak) wyjawiła Justinowi wszystkie brudy z jego przeszłości, aby się na nim zemścić! Prawda w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach okaże się jednak zupełnie inna, a Justin przypadkowo wygada się, że o wszystkim wie nie od jego siostry a od matki!  

- Jowita? Nie... Twoja mama wspominała – powie, po czym ugryzie się w język.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej nie wybaczy, że może stracić syna

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Patryk aż poczerwienieje ze złości, jednak Justin szybko postara się naprostować sytuację i wmówi przyjacielowi, że nic między nimi nie było, a wszystkiego dowiedział się na swojej imprezie urodzinowej! Jezierski początkowo da się zbajerować, jednak gdy przypomni sobie wszystkie szczegóły, w tym to jak ochoczo Sławka wypytywała go o Justina wszystko stanie się dla niego jasne! ZWIASTUN nowego sezonu „Barw szczęścia” nie pozostawia żadnych wątpliwości! Skotnicki jeszcze będzie się bronił, jednak Patryk kolejny raz nie da się nabrać i rzuci się na niego z pięściami!

- Nie mam żadnego romansu z twoją matką – będzie zapierał się Justin, ale Patryk mu nie uwierzy, przyciśnie przyjaciela do ściany i zacznie go okładać pięściami!

Czy to już będzie ostateczny koniec pięknej przyjaźni w „Barwach szczęścia” między Justinem a Patrykiem? Gdyby Jezierski od początku słuchał się swojej narzeczonej Agaty (Natalia Zambrzycka), która ostrzegała go przed relacją ze Skotnickim do takiej sytuacji by nie doszło! A teraz nie dość, że został wystawiony przez najlepszego kumpla, to jeszcze doprowadził on do rozpadu jego rodziny!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Były chłopak Celiny doprowadzi ją do upadku. Na jaw wyjdzie jej brudna przeszłość!

Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze