Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

2021-09-16 20:10

W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach między Renatą (Ania Mrozowska) a Romanowskim (Maciej Jachowski) zrobi się naprawdę gorąco! Były szef Agaty (Natalia Zambrzycka) oczaruje kelnerkę już podczas ich pierwszego spotkania i szybko owinie ją sobie wokół palca. Renata będzie pod jego olbrzymim wrażeniem i bez wahania zgodzi się na więcej. W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej świadkiem ich miłosnym igraszek zostanie Damian (Michał Lesień), którego aż rozniesie z zazdrości! Wójcik zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych raz na zawsze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Renatę wreszcie ustrzeli strzała amora! Przyjaciółka Dominiki (Karolina Chapko) dość długo była sama i nie mogła ułożyć sobie życia. Wydawało się, że między nią a Damianem naprawdę zaczęło iskrzyć i po błogosławieństwie Dominiki już nic im nie stoi na przeszkodzie, zwłaszcza, że kelnerka miała pewną akceptację jego dzieci Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski). Niestety uczucie Wójcika do byłej prostytutki okazało się zbyt silne i mimo tego, iż bardzo się starał nawet w ramionach Renaty nie mógł o niej zapomnieć. Jak się okaże w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Damian zachowa się jak pies ogrodnika i nie pozwoli, aby również i Renata układała sobie życie z kimś innym!

Patrz też: Barwy szczęścia. Patryk dowie się o romansie matki z Justinem! Rzuci się na przyjaciela z pięściami – ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Romanowski wykorzysta swój urok osobisty i zarzuci sidła na kolejną kobietę. Po tym jak nie wyszło mu z Mirką (Ewa Mosakowska), a o jego cichym romansie dowiedziała się cała firma były szef Agaty został z niczym. Stracił nie tylko pracę, ale również kochankę i dach nad głową. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Romanowski zjawi się w „Feel Good” i od początku zacznie czarować Renatę, która dość szybko mu ulegnie. Zgodzi się wynająć mu lokal do pracy, choć dopiero co poznany mężczyzna nie będzie miał jak za niego zapłacić i będzie chciał go wziąć na kredyt z odroczoną spłatą.

- Zaryzykuję. Na własne oczy widziałam, jak łatwo paść ofiarą oszusta i jak trudno później odzyskać straconą kasę – oczarowana jego urokiem osobistym bez wahania zgodzi się na jego propozycję.

Jeszcze w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach oboje bardzo się do siebie zbliżą, a Romanowski przesiedzi tam cały dzień, a nawet pomoże kelnerce w porządkach! Będzie nią tak oczarowany, że kolejnego dnia ponownie zjawi się w lokalu i znów zacznie ją czarować na oczach klientów, co nie ujdzie uwadze Damiana. W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Wójcik wpadnie w szał, jak zobaczy, że Renata robi do niego maślane oczy, a on bezkarnie to wykorzystuje!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Damian będzie im się bacznie przyglądał i podsłuchiwał, o czym rozmawiają. Jak tylko usłyszy, że kelnerka zgodziła się z nim wybrać w niedzielę na randkę, postanowi do tego nie dopuścić i biorąc ją na litość na ten dzień umówi ich razem z jego dziećmi na wspólny obiad. Wójcikowi tym razem się uda, ale i tak nie powstrzyma rodzącego się uczucia między Renatą a jej nowym znajomym! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Romanowski tak łatwo się nie podda i zawalczy o kelnerkę, aż w końcu uda mu się ją zdobyć! Para spędzi ze sobą bardzo namiętną noc, po której Andrzej zaproponuje jej wspólne mieszkanie!

Czyżby nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej były szef Agaty naprawdę się zmienił i pragnął ustatkować się u boku Renaty? Czy kelnerka tak mocno zawróciła mu w głowie, że dla niej postanowił skończyć ze swoją przeszłością? A może tylko wykorzysta Renatę finansowo, a potem ją porzuci? Tego z pewnością dowiemy się w nowych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej nie wybaczy, że może stracić syna

Barwy szczęścia. Renata (Anna Mrozowska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Renata (Anna Mrozowska)
Barwy szczęścia. Romanowski (Maciej Jachowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia, odc. 2452: Damian (Michał Lesień-Głowacki), Renata (Anna Mrozowska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze