Barwy szczęścia, odcinek 2386: Bruno zdradzi Bożenę z Oliwką? Wystarczy jedna noc w hotelu Stańskich i będzie rozwód

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2386: Bruno zdradzi Bożenę z Oliwką? Wystarczy jedna noc w hotelu Stańskich i będzie rozwód

Barwy szczęścia, odcinek 2386: Bruno zdradzi Bożenę z Oliwką? Wystarczy jedna noc w hotelu Stańskich i będzie rozwód

2021-01-26 11:00

W 2386 odcinku serialu "Barwy szczęścia" szykuje się rozwód! I to jaki! Bożena (Marieta Żukowska) będzie przekonana, że odkryła zdradę Bruna (Lesław Żurek). Cały hotel Stańskich będzie plotkował o gorącym romansie mężczyzny z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)! Zazwyczaj poważny Bruno, widocznie ulegnie wdziękom młodej i pięknej dziewczyny, bo żeby mieć ją blisko, zupełnie za darmo przekaże jej jeden z pokoi w hotelu. W 2386 odcinku "Barw szczęścia" Bożena wtargnie do Bruna, zastanie go w łóżku i rzuci mu w twarz rozwodem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2386 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2386 odcinku "Barwy szczęścia" w hotelu Stańskich rozegra się prawdziwy dramat. Wszystko za sprawą Oliwki, która zacznie mieszkać w jednym z pokoi, zupełnie za darmo i to na swoją prośbę! W kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) wyjedzie na wakacje do ojca w Singapurze. Dziewczyna nie wtrzyma, kiedy dowie się, że musiałaby zostać sama z Sabiną (Barbara Kurzaj), która ściągnie do domu swoją teściową... 

- Potrzebuję pokój... Na kilka nocy... - zacznie błagalnym tonem zagadywać Oliwka do Bruna.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Bruno w „Barwy szczęścia” z chęcią pomoże młodej dziewczynie. Nie będzie świadomy, że to zrodzi mnóstwo plotek ze strony personelu. Jedna z pracownic Sylwia (Anna Maria Kosik) usłyszy jak Stański zaprasza Oliwkę na śniadanie, co od razu połączy z nagrodą za namiętną noc. Zwierzy się ze swojego odkrycia Karolinie (Marta Dąbrowska), a ta od razu naskarży Bożenie!

- Pewnie się martwisz, bo twój mąż sypia w hotelu, a pokój obok wynajmuje młoda, atrakcyjna manikiurzystka, w dodatku za free – doniesie recepcjonistka.   To oczywiście nie musi znaczyć, że coś ich łączy poza pracą - powie w 2386 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

Bożena w 2386 odcinku „Barwy szczęścia” wpadnie w szał i wparuje do pokoju Bruna. Zastanie go na łóżku, ale samego! To ją nie powstrzyma i zacznie gorączkowo się rozglądać.

- Śmiało, zajrzyj do łazienki, do szafy, pod łóżko i pod kołdrę, ale od razu ci mówię, że nie ma tu nikogo poza nami. (…) Gdybym kogoś miał, to bym ci powiedział - usłyszy od męża.

Te słowa nic nie dadzą, bo Stańska zażąda przejrzenia jego telefonu.

- Nie chcę się dłużej oszukiwać i ty też nie powinieneś. Nasz związek się skończył – wypali wściekła Bożena.

Bruno w 2386 odcinku „Barwy szczęścia” postara się ją uspokoić, ale wygląda na to, że jest spora szansa na pozew.

Najnowsze