Barwy szczęścia, odcinek 2374: Rozstanie Oliwki i Kajtka po latach! To Jowita napuści ją przeciwko ukochanemu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2374: Rozstanie Oliwki i Kajtka po latach! To Jowita napuści ją przeciwko ukochanemu

Barwy szczęścia, odcinek 2374: Rozstanie Oliwki i Kajtka po latach! To Jowita napuści ją przeciwko ukochanemu

2021-01-25 14:12

W 2374 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się, że koniec związku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) jest niemal pewny. Od dawna na drodze do ich szczęścia stoi alkoholiczka Sabina (Barbara Kurza), której syn nie chce zostawić, żeby znów nie zaczęła pić. Doszło do tego, że Oliwka i Kajtek spędzili wakacje osobno, a kiedy chłopak w 2374 odcinku "Barw szczęścia" wróci, będzie miał coś do powiedzenia. Oliwka oniemieje, kiedy usłyszy wyznanie chłopaka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2374 - czwartek, 28.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2374 odcinku "Barwy szczęścia" Kajtek zadzwoni do Oliwki i zapowie swój przyjazd. Całe wakacje spędzili bowiem osobno...

- Dzisiaj wracamy - powie do telefonu chłopak.

- Już? Strasznie szybko zleciało... - Oliwka nie ukryje lekkiego rozczarowania. 

- Czy ja słyszę w twoim głosie rozczarowanie? - Od razu zorientuje się chłopak, a ukochana go okłamie, że wcale nie o to chodzi. 

Wkrótce w "Barwach szczęścia" na paznokcie do Oliwki przyjdzie Aneta (Zofia Zborowska), która zaoferuje jej swoje mieszkanie na wynajem. Młoda dziewczyna pomyśli, że to idealna okazja do pozbycia się Sabiny i przeprowadzki. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3166: Marysia zdradzi Michała w psychiatryku? Przystojny Kacper namiesza jej w głowie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2374 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka uzna, że to dar od losu, że Aneta proponuje jej swoje mieszkanie w bardzo niskiej cenie. Zacznie się głośno zastanawiać, czy Kajtek zostawi wreszcie matkę i wyniesie się razem z nią. Usłyszy to Jowita (Magdalena Żak), która ostro zareaguje na wahanie koleżanki. 

- Oliwka, taka oferta nie zdarza się codziennie! Bierz telefon i dzwoń do tej pani Anety - postawi sprawę jasno Jezierska. 

- Muszę to jeszcze przegadać z Kajtkiem...

- Oliwka, chcesz do końca życia mieszkać z mamą Kajtka? (...) Przestań smęcić, pomogłaś mamie Kajtka, jak miała problemy z alkoholem. Możecie zająć się swoim życiem. 

W 2374 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka podejmie decyzję i przed powrotem chłopaka spróbuje "zaklepać" mieszkanie Anety. Niestety oferta okaże się być nieaktualna, a Kajtek usłyszy od progu rozmowę. Zacznie być podejrzliwy, aż w końcu między młodymi dojdzie do afery. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

W 2374 odcinku "Barwy szczęścia" Kajtek nie będzie dowierzał, kiedy dowie się, że Oliwka chciała wynająć mieszkanie i nakłonić go do wyprowadzki.

- Ale ja się nigdzie nie wyprowadzam... - powie stanowczo.

- Taaaak, ale ja ci mówiłam, że ja to rozważam - Oliwka do mu do zrozumienia, że nie wyobraża sobie dalszego mieszkania z Sabiną. 

Kajtek w "Barwy szczęścia" nawet nie skomentuje propozycji dziewczyny. Będzie zniesmaczony. To już kolejna sytuacja, kiedy poczuje, że do siebie nie pasują. Wygląda na to, że koniec ich związku jest blisko! 

Najnowsze