Barwy szczęścia, odcinek 2160: Sabina alkoholiczką. Przez Kajtka zacznie pić, a matka się jej wyrzeknie

2019-12-15 20:31 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2160: Sabina alkoholiczką. Przez Kajtka zacznie pić, a matka się jej wyrzeknie
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2160: Sabina alkoholiczką. Przez Kajtka zacznie pić, a matka się jej wyrzeknie

Sabina (Barbara Kurza) z serialu "Barwy szczęścia" w 2160 odcinku zacznie pić przez Kajtka (Jakub Dmochowski). Występ syna w programie "Ex-Ex" sprawi, że straci wszystkie klientki, a na domiar złego własna matka się jej wyrzeknie. Sabina w serialu "Barwy szczęścia" rozpęta awanturę i sięgnie po wódkę. W 2160 odcinku Kazik (Grzegorz Mielczarek) przyłapie ją na gorącym uczynku! Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2160 - czwartek, 19.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Sabina z serialu "Barwy szczęścia" w 2160 odcinku wpadnie do mieszkania Władka (Przemysław Stippa). Będzie zaaferowana ostatnim odcinkiem programu "Ex-Ex". Justin (Jasper Sołtysiewicz) zrobi z Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) prostytutkę, w związku z tym wszystko dobije się również na Kajtku i jego rodzinie. Sabina nie wybaczy synowi, że przyniósł jej wstyd na całą Polskę. Już wtedy poczuje przymus sięgnięcia po alkohol. 

- Naprawdę nie macie wina w domu? Nie no, ja tego nie przeżyję! Dziewczyna mojego syna jest prostytutką! - wybuchnie w 2160 odcinku "Barw szczęścia". - Moje stałe klientki rozpoznały Kajtka w tym programie i uwierzcie mi, nie chcielibyście słyszeć ich ironicznych komentarzy!
- Uspokój się, to jest nieprawda! - Władek spróbuje ją uspokoić, ale chwilę później zadzwoni komórka kobiety.

Barwy szczęścia, odc. 2160. Sabina (Barbara Kurzaj)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2160. Sabina (Barbara Kurzaj)

Sabina z serialu "Barwy szczęścia"" odbierze telefon. To będzie jej matka.
- (...) Moja mama wstydzi się wyjść na ulicę. Nie chce nas widzieć, bo ja i mój syn przynosimy jej wstyd! - powie w 2160 odcinku i straci nad sobą kontrolę. Oskarży Władka o to, że jest złym ojcem i na dodatek skrzyczy Darka (Andrzej Niemyt). 

Tomalowa wróci do domu. Przed wejściem na posesję zatrzyma się i wyjmie z torebki "małpkę". Wypije ją na hejnał. Nie będzie mieć pojęcia, że Kazik widzi całe zajście. Ojciec Zuzi (Anna Adamus) schowa się za rogiem i zobaczy, jak Sabina w 2160 odcinku "Barw szczęścia" chowa butelkę w pustej doniczce w ogrodzie. Po jej odejściu zajrzy do środka - doniczka będzie pełna pustego szkła! Zobacz galerię.