Barwy szczęścia, odcinek 2376: Nowy chłopak Dominiki. Uratuje ją z koszmarnej opresji

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2376: Nowy chłopak Dominiki. Uratuje ją z koszmarnej opresji

Barwy szczęścia, odcinek 2376: Nowy chłopak Dominiki. Uratuje ją z koszmarnej opresji

2021-02-01 15:31

U Dominiki (Karolina Chapko) z "Barwy szczęścia" nastąpi przełom! Odkąd Stawicki (Piotr Borowski) wyrzucił ją na bruk, kobieta radzi sobie dzięki Renacie (Anna Mrozowska). Niestety szybko się okaże, że Dominika wpakuje się w koszmarną opresję i nie da sobie rady sama. W 2376 odcinku "Barwy szczęścia" wybawi ją jej nowy chłopak! To on skradnie jej serce. Nie będzie już zdziczałą kurą domową, jak w związku ze Stawickim.

"Barwy szczęścia" odcinek 2376 - poniedziałek 1.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2376 odcinku "Barwy szczęścia" Dominika będzie wściekła na Renatę, że razem z Damianem (Michał Lesień) uknuli spisek. Założyli, że jeśli kobieta pomyśli, że ich coś łączy, będzie zazdrosna i da Damianowi szansę.

- Wkurzyłaś mnie, jeśli chcesz wiedzieć. Robicie sobie z Damianem jakieś durne ustawki, żeby wzbudzić we mnie zazdrość. Co to w ogóle był za pomysł? (...) Co wyście sobie myśleli, że wzbudzicie we mnie zazdrość i co ja niby zrobię? - zacznie robić wyrzuty wściekła Dominika. 

- Nie wiem, że przejmiesz inicjatywę i...

- Co? Rozwalę związek swojej najlepszej przyjaciółki? Za kogo ty mnie masz - dopowie kobieta w 2376 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Złość Dominiki z "Barw szczęścia" nie będzie trwała zbyt długo. Przy kłótni z przyjaciółką spadnie im z sufitu lampa! Co więcej, pod nieobecność Renaty zepsuje się też zlew. Dominika postara się sama go naprawić, ale tylko dokona zniszczeń. Mieszkanie będzie w fatalnym stanie. W końcu Renata stwierdzi, że Michał jest idealną osobą, by im pomóc.

- To ciebie Renata miała na myśli, tak? Ty jesteś tym naszym wybawcą? - powie z powątpiewaniem Dominika w 2376 odcinku "Barwy szczęścia", która zobaczy w drzwiach adoratora. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2379: Tyran Stawicki będzie się dobrze maskował przed Anetą! Szczęście przed ślubem nie potrwa długo - ZDJĘCIA

W 2376 odcinku "Barwy szczęścia" Dominice zdecydowanie zmięknie serce. Damian pomoże jej naprawić wszystko w domu. Zaproponuje mężczyźnie pieniądze w zamian za naprawy. On jednak ich nie przyjmie, więc Dominika zaoferuje pomoc nad dziećmi.

- Nie czuj się zobowiązana

- Ale ja bym chciała

- Byłoby miło gdzieś wyskoczyć...

W 2376 odcinku "Barwy szczęścia" Dominice zdecydowanie zmięknie serce. Chyba jeszcze żaden facet tak się dla niej nie starał. Wygląda na to, że powstaje nowy związek, a Damian będzie partnerem Dominiki!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze