Barwy szczęścia, odcinek 2375: Józek zakocha się w Gabrysi! Dzięki byłej Darka zapomni o zdradzie Julity - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2375: Józek zakocha się w Gabrysi! Dzięki byłej Darka zapomni o zdradzie Julity - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2375: Józek zakocha się w Gabrysi! Dzięki byłej Darka zapomni o zdradzie Julity - ZDJĘCIA

2021-01-29 10:51

W 2375 odcinku "Barw szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) odzyska córkę Julcię (Julia Staniszewska) od niewiernej żony Julity (Katarzyna Sawczuk) i przestanie już płakać po zdradzie! A wszystko dzięki Gabrysi Niedzielskiej (Marta Juras). Bo Sałatka poczuje, że jego serce mocniej bije do byłej dziewczyny Darka (Andrzej Niemyt), której wynajął swoje mieszkanie. Żeby być bliżej Gabrieli w 2375 odcinku "Barw szczęścia" podstępem wprosi się do niej na randkę. Weźmie ze sobą córkę, a Julcia od pierwszej chwili oczaruje Niedzielską. Plan Józka zacznie działać.

"Barwy szczęścia" odcinek 2375 - piątek, 29.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Julity z "Barw szczęścia" zniszczyła Józkowi życie! Kiedy odkrył, że żona romansuje z kolegą z jego drużyny, Portugalczykiem Alvaro(Leonardo Marqes) zdecydował, że odbierze jej córkę. Matka Julity, Urszula Karaś (Bożena Stachura) przywiozła Julcię do Polski, żeby zięć mógł się nacieszyć dzieckiem. Nieświadoma tego co planuje Józek! Zraniony Sałatka postanowi zaleczyć złamane serce z pomocą Gabrysi Niedzielskiej, byłej dziewczyny Darka Janickiego, która od początku wpadła mu w oko.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

W 2375 odcinku "Barw szczęścia" Józek, za plecami przyjaciela, odwiedzi Gabrysię pod pretekstem odebrania zabawek Julci, które jeszcze zostały w jego mieszkaniu. Niedzielska tak ucieszy się z wizyty Józka z córeczką, że od razu zaprosi ich na kolację. Przyjacielskie spotkanie będzie jednak bardziej przypominało randkę, bo Sałatka będzie coraz bardziej zafascynowany piękną panią dyrektor, która w przeszłości rozkochała w sobie nawet geja Darka.

Także Gabrysia w 2375 odcinku "Barw szczęścia" będzie zauroczona Józkiem i małą Julcią. Nie pozwoli, żeby wyszli od niej zbyt szybko. Skusi ich nie tylko kolacją, ale także pysznym deserem. Specjalnie dla Julki przygotuje zdrową przekąskę. - Widzisz malutka, wyjedliśmy cioci wszystko z lodówki!- Wcale nie! To było super zjeść w towarzystwie tej uroczej damy... - zapewni Gabrysia.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

Randka Józka z Gabrysią w 2375 odcinku "Barw szczęścia" przeciągnie się do późnego wieczora. Przy nowej przyjaciółce Sałatka straci poczuje czasu do tego stopnia, że nawet nie uprzedzi Darka gdzie jest. A gdy Janicki zacznie się o przyjaciela niepokoić, Niedzielska wyśle do swojego byłego tylko krótki sms: - „Józek i Julka są u mnie, nie czekaj z kolacją”.

Barwy szczęścia odc. 2375. Józek (Patryk Pniewski), Gabriela Niedzielska (Marta Juras)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2375. Józek (Patryk Pniewski), Gabriela Niedzielska (Marta Juras)
Barwy szczęścia odc. 2375. Józek (Patryk Pniewski), Gabriela Niedzielska (Marta Juras), Julcia (Julia Staniszewska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2375. Józek (Patryk Pniewski), Gabriela Niedzielska (Marta Juras), Julcia (Julia Staniszewska)
Barwy szczęścia, odc. 2375: Józek (Patryk Pniewski), Gabriela (Marta Juras), Julcia (Julia Staniszewska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze