Barwy szczęścia, odcinek 2360: Zdrada Julity doprowadzi Józka do szaleństwa! Zabierze żonie córkę Julcię

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2360: Zdrada Julity doprowadzi Józka do szaleństwa! Zabierze żonie córkę Julcię

Barwy szczęścia, odcinek 2360: Zdrada Julity doprowadzi Józka do szaleństwa! Zabierze żonie córkę Julcię

2021-01-07 9:37

W 2360 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) po nagłym powrocie do Polski przyzna się Darkowi (Andrzej Niemyt), że Julita (Katarzyna Sawczuk) zdradza go z kolegą z drużyny, latynoskim piłkarzem Alvaro (Leonardo Marqes). Ze łzami w oczach Sałatka zwierzy się przyjacielowi, że przyłapał żonę na gorącym uczynku z kochankiem. Nie dość, że Julita rozbije idealną rodzinę, to jeszcze pociągnie męża na dno. Bo zdradzony Józek w 2360 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie w obłęd. Poprzysięgnie też ukochanej zemstę. Będzie chciał zabrać jej dziecko!

"Barwy szczęścia" odcinek 2360 - piątek, 8.01.2021, o godz. 20 w TVP2

Zdrada Julity z "Barw szczęścia" zniszczy jej małżeństwo z Józkiem już na zawsze! Tuż po tym jak Sałatka niespodziewanie wróci do Polski i zjawi się u Darka wyjdą na jaw szokujące kulisy romansu jego żony z kolegą z drużyny. Nie od razu w 2360 odcinku "Barw szczęścia" Józek powie Darkowi całą prawdę. Najpierw będzie musiał słuchać o tym jak Janicki rozpływa się w zachwytach nad karierą Alvaro. Wreszcie będzie miał dosyć i zrozpaczony przyzna się przyjacielowi, że jego życie legło w gruzach.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2360: Koszmarny finał wizyty Klary i Huberta u seksuologa. Tak żenującej sytuacji jeszcze nie było!

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" opowiadając o tym jak Julita zdradziła go z Alvaro będzie aż kipiał od złości. Od razu przyzna się Darkowi, że spuścił kochankowi żony niezły łomot. - Jaką gnidą musi być Alvaro, żeby wskakiwać żonie kolegi z drużyny do wyra?! Żałuję, że mocniej mu nie przywaliłem, kiedy go wyciągałem z własnego łóżka! - Strasznie mi przykro, stary... - przyzna Darek.

To marne pocieszenie nie ukoi bólu Józka w 2360 odcinku "Barw szczęścia". Bo zrozumie, że stracił żonę już na zawsze. - A wiesz, co było najgorsze? Że Julita błagała, żebym nie robił mu krzywdy... Tak jakby on był ważniejszy ode mnie. I od mojego cierpienia. Jak ona mi mogła to zrobić, po tym wszystkim, co razem przeszliśmy?!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny? - WIDEO

Po chwili Sałatka w 2360 odcinku "Barw szczęścia" wtajemniczy Darka w swoje plany. Będzie żądny zemsty na Julicie za to co zrobiła jemu i ich córce Julci (Julia Staniszewska). Postanowi zabrać żonie dziecko!

- Muszę odebrać jej Julcię! Żaden dupek nie będzie wychowywał mojego dziecka! To ona mnie zdradziła! Jak czegoś nie zrobię, to zwariuję! Julita zniszczyła całe nasze życie! Przerażony jego słowami Janicki spróbuje jakoś wyciszyć emocje. - Józek, takimi myślami tylko nakręcasz swój gniew...

- A co mam robić według ciebie?! Wspaniałomyślnie wybaczyć, zapomnieć i wrócić do dziecka tak jak chce tego moja teściowa? Tak mi radzisz?!

- Popadniesz w obłęd... - zauważy Darek. Ale Józek w 2360 odcinku "Barw szczęścia" i tak będzie bliski szaleństwa. - Obłęd, że to się w ogóle zdarzyło! Nie daruję jej tego! - zapowie Sałatka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze