Barwy szczęścia, odcinek 2365: Bożena po wypadku wyrzuci Jowitę z hotelu! Nawet nie przeprosi za to, co zrobiła

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2365: Bożena po wypadku wyrzuci Jowitę z hotelu! Nawet nie przeprosi za to, co zrobiła

Barwy szczęścia, odcinek 2365: Bożena po wypadku wyrzuci Jowitę z hotelu! Nawet nie przeprosi za to, co zrobiła

2021-01-14 15:47

W 2365 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) nie usłyszy nawet przeprosin od Jowity (Magdalena Żak), która poparzyła ją podczas zabiegu kosmetycznego! Mało tego, perfidna intrygantka, która ma ochotę na Bruna (Lesław Żurek) pożali się Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że Stańska wszystkiego jej zazdrości i dlatego tak jej nie znosi. To właśnie Oliwka w 2365 odcinku "Barw szczęścia" będzie broniła Jowity przed szefową, kiedy Bożena postanowi zwolnić niebezpieczną manikiurzystkę. Obarczy ją winą za swój wypadek.

"Barwy szczęścia" odcinek 2365 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Bożeny z "Barw szczęścia", do którego doprowadziła Jowita to część planu przebiegłej 20-latki, która chce uwieść Bruna Stańskiego. Specjalnie poparzyła Bożenę podczas zabiegu pielęgnacyjnego dłoni, by patrzeć potem na jej cierpienie. Oczywiście Jowita nikomu, nawet Oliwce, nie powie jaki ma plan wobec Stańskich! A przyjaciółka w 2365 odcinku "Barw szczęścia" zacznie ją namawiać, żeby przeprosiły szefową za całe nieszczęśliwe zdarzenie. Oliwka kupi nawet dla Bożeny drogi krem regeneracyjny do rąk.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Co prawda Jowita w 2365 odcinku "Barw szczęścia" dołoży się do prezentu, ale nie przyzna się do winy i nie będzie chciała przeprosić. W jej imieniu wystąpi więc Oliwka. Dla Bożeny będzie to spore zaskoczenie. - To jest miły gest, dziękuję...

Żeby jakoś załagodzić sytuację w 2365 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zacznie bić się w piersi z powodu wyrzutów sumienia. - Chociaż tyle możemy zrobić z Jowitą na przeprosiny. I zapewniam, że wyciągnęłyśmy lekcję z tej przykrej sytuacji...- Ty na pewno, ale obawiam się, że Jowita nie. Ja znam ten typ - oceni Stańska.- Nie, nie... Jowicie jest naprawdę bardzo przykro. Chciała tutaj ze mną przyjść, ale akurat w tym momencie miała klientkę - Oliwka będzie robiła wszystko, by Jowita nie straciła pracy po poparzeniu szefowej.

Z kolei Bożena w 2365 odcinku "Barw szczęścia" nie zmieni zdania o Jowicie, która już nie raz jej podpadła swoim zachowaniem. - Bardzo mi miło, że bronisz koleżanki. Ale moim zdaniem ona nie ma ani talentu, ani osobowości do pracy z ludźmi.

- Może rzeczywiście Jowita momentami jest wyniosła... Ale bardzo się stara i ma zalety. A poza tym ciężko znaleźć dobrą osobę. Chciałam jeszcze pokazać pozytywne komentarze na temat Jowity...W 2365 odcinku "Barw szczęścia" Stańska uprzedzi Oliwkę, że dni Jowity w hotelu mogą być już policzone. - Gdybym ich nie czytała, już dawno bym ją zwolniła. Nie musisz mi ich pokazywać. - Dobrze, jeszcze raz bardzo przepraszam. Jest mi bardzo przykro. Obiecuję, że Jowita nigdy więcej nie dotknie podgrzewacza...

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Po rozmowie z szefową w 2365 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka rozmówi się też z Jowitą. Świadoma tego, że przyjaciółka może jej zaszkodzić i przez nią też straci pracę u Stańskich. Ale Jowita będzie robiła z siebie ofiarę. - Stańska się na mnie uwzięła, dlatego wymyśliła to poparzenie! Chce, żebyś mnie zwolniła!

- Jeszcze jedno słowo i zaraz tak zrobię! - ostrzeże ją Oliwka. - Nie wiesz jacy ludzie są mściwi i zazdrośni?- A możesz mi wyjaśnić czego zazdrości ci właścicielka tego hotelu?- Wszystkiego! Urody, młodości, bogatych rodziców! Jej ojciec był cieciem, ona pracowała w pralni!- Zaczynam żałować, że cię wybroniłam. Potrzebuję tutaj zaufanej osoby, a nie intrygantki! - doda.

Barwy szczęścia odc. 2365. Jowita (Magdalena Żak), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2365. Jowita (Magdalena Żak), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Najnowsze