Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena odbierze przerażającą wiadomość! Pozna całą prawdę o Brunie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena odbierze przerażającą wiadomość! Pozna całą prawdę o Brunie

Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena odbierze przerażającą wiadomość! Pozna całą prawdę o Brunie

2021-01-10 21:18

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" jeden telefon do Bożeny (Marieta Żukowska) zamieni jej życie w koszmar, a udane małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Podczas spaceru z Brunem (Lesław Żurek) odbierze anonimową wiadomość, w której tajemniczy nadawca napisze, że chętnie ujawni jej całą prawdę o Stańskim. Blady strach padnie na Bożenę w 2364 odcinku "Barw szczęścia", ale słowem nie wspomni ukochanemu o SMS-ie. Nie będzie miała pojęcia jak źle się to dla nich skończy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2364 - czwartek, 14.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" mają za sobą trudne chwile, kilka małżeńskich kryzysów, które omal nie skończyły się rozstaniem! Stańscy wyszli z nich jednak zwycięsko i nie ulegnie nawet pokusie zdrady. Ale w 2364 odcinku "Barw szczęścia" czarne chmury zgromadzą się nad tą parą w chwili kiedy nic nie będzie zwiastowało tragedii. Żeby spędzić trochę czasu razem Bożena i Bruno pójdą na spacer w okolicach swojego hotelu. Przypadkiem spotkają byłą narzeczoną Bruna, Anetę Dylską (Zofia Zborowska) i zrobi się naprawdę niezręcznie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Ryzykowny krok Anety. Wbrew Stawickiemu zaprosi do domu swojego byłego Bruna - ZDJĘCIA

Dość szybko Stańscy w 2364 odcinku "Barw szczęścia" wymigają się od spotkania z Anetą i Stawickim (Piotr Borowski), ale to będzie dopiero cisza przed burzą. Bo nagle Bożena odbierze wiadomość, która postawi przyszłość jej małżeństwa pod znakiem zapytania.

"Chcę się z tobą spotkać. Opowiem ci prawdę o twoim mężu. Czekaj na dalsze instrukcje” - to co anonimowy nadawca napisze jej w SMS-ie bardzo zaintryguje Bożenę. W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie będzie jeszcze wiedziała kto chce się z nią spotkać, dlaczego i jaką tajemnicę Bruna zna nadawca, o której ona nie ma pojęcia

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

Przeszłość Bruna z "Barw szczęścia" kryje wiele mrocznych sekretów. Zanim Stański kilka lat temu przyjechał do Polski prowadził podejrzane interesy razem z dawnym wspólnikiem, Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz). Założyli razem parabank i oszukiwali ludzi na duże pieniądze. Szemrane biznesy Bruna doprowadziły do tragedii, a mąż Bożeny ma na rękach krew przyjaciela.

Wkrótce w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Bożena odkryje kim jest nadawca wiadomości. Pójdzie na umówione spotkanie i zobaczy męża z prostytutkami!

Barwy szczęścia odc. 2364. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2364. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Najnowsze