Barwy szczęścia, odcinek 2370: Bożena zobaczy Bruna z prostytutkami. Po latach pozna mroczną stronę męża

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2370: Bożena zobaczy Bruna z prostytutkami. Po latach pozna mroczną stronę męża

Barwy szczęścia, odcinek 2370: Bożena zobaczy Bruna z prostytutkami. Po latach pozna mroczną stronę męża

2021-01-07 14:01

W 2370 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) da się wciągnąć w groźną grę z tajemniczym prześladowcą, by poznać sekrety z przeszłości Bruna (Lesław Żurek). Stańska nie będzie miała pojęcia co ukrywa jej mąż z czasów kiedy razem z wspólnikiem Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz) rozkręcił lewy interes z parabankiem! Przez Bruna zginął człowiek, a do tego oszukał wielu niewinnych ludzi. To od Rafała w 2370 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się o grzechach Bruna. Zobaczy go z prostytutkami i narkotykami! W ten sposób dawny przyjaciel Stańskiego będzie się go załatwić...

"Barwy szczęścia" odcinek 2370 - piątek, 22.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Przeszłość Bruna z "Barw szczęścia" kryje jeszcze wiele tajemnic. Przed laty mąż Bożeny popełnił wiele błędów, które kosztowały życie jego przyjaciela Andrzeja Nowakowskiego. To z nim i Rafałem Zaborskim rozkręcił parabank, gdzie prowadzili brudne interesy. Szybko się wzbogacili na nieszczęściu naiwnych klientów, którzy powierzyli im swoje pieniądze. Doprowadzili wielu ludzi do ruiny i bankructwa. Po upadku parabanku jeden z oszukanych przez nich mężczyzn nie wytrzymał psychicznie. Zamordował jednego ze wspólników, Andrzeja. Najgorsze jest to, że Bruno miał krew na rękach.

Kiedy dwa lata temu w "Barwach szczęścia" do życia Bruna wkroczył Rafał Zaborski stało się jasne, że Stański może mieć przez niego same kłopoty.  Urządził w swoim pokoju w hotelu Stańskich kasyno, które stało się "jaskinią hazardu" dla wpływowych, bogatych biznesmenów. Bożena i Bruno o niczym nie wiedzieli, a kiedy przekręt się wydał do akcji wkroczyła policja.

Rafał wyjdzie z aresztu i już wkrótce zacznie znów rujnować życie Bruna i jego żony. Pojawi się w hotelu w 2369 odcinku "Barw szczęścia", żeby odwiedzić dawną kochankę, recepcjonistkę Karolinę (Marta Dąbrowska) i wręczyć jej zaległe alimenty na ich syna. Ale Zaborskiemu będzie chodziło o Stańskich. Wyjdzie na jaw, że to Rafał jest tajemniczym prześladowcą Bożeny, który wysyła jej wiadomości sugerujące, że Bruno ma sporo na sumieniu!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

W 2370 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się od Karoliny, że Rafał wyszedł z aresztu. Uprzedzi męża, że były wspólnik może znowu im zaszkodzić, ale Bruno już skontaktuje się w tej sprawie z prawnikiem. Wkrótce jednak Stańska dostanie kolejne wiadomości od nieznanego numeru. Będą w nich wskazówki dotyczące miejsca spotkania z tajemniczym nadawcą.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny? - WIDEO

To Rafał w 2370 odcinku "Barw szczęścia" Rafał zwabi Bożenę do opuszczonego budynku, dawnej siedziby parabanku, który założył ze Stańskim i zabitym Andrzejem. Zaborski rozpocznie swoją grę z żoną "przyjaciela". Wyzna przerażonej Bożenie, że jej ukochany uciekł przed oszukanymi ludźmi, a do tego wplątał się w narkotyki i zabawiał z prostytutkami. Pokaże jej zdjęcia odsłaniając mroczną stronę Bruna i jego liczne grzechy.Po spotkaniu z Rafałem w 2370 odcinku "Barw szczęścia" Bożena poprosi Bruna o rozmowę, powie mu, co usłyszała od Zaborskiego. Zażąda wyjaśnień. Stański wścieknie się kiedy dowie się, w co wrobił go dawny przyjaciel. To wszystko będą ohydne kłamstwa, by zniszczyć małżeństwo i życie Bruna.

Najnowsze