Barwy szczęścia, odcinek 2349: Franek o krok od śmierci! Wyda się jego przerażający sekret

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2349: Franek o krok od śmierci! Wyda się jego przerażający sekret

Barwy szczęścia, odcinek 2349: Franek o krok od śmierci! Wyda się jego przerażający sekret

2020-12-17 11:37

W 2349 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) stanie oko w oko ze śmiercią! Na egzaminach do straży pożarnej będzie musiał zmierzyć się z lękiem wysokości, na który cierpi od urodzenia. Niestety podczas testów Franek wpadnie w panikę. Stojąc na 20-metrowej drabinie przez myśl przejdzie mu rzucenie się w przepaść. A to wszystko na oczach Reginy (Kamila Kamińska) i Stefana (Krzysztof Kiersznowski), którzy w 2349 odcinku "Barw szczęścia" poznają przerażający sekret Franka. Przez tą fobię nigdy nie będzie strażakiem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2349 - piątek, 18.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Franek z "Barw szczęścia" w 2349 odcinku zmarnuje swoją szansę na to, by zostać strażakiem? Od wielu tygodni Stefan Górka szkolił niedoszłego zięcia, który postanowił pójść w jego ślady i wstąpić do straży pożarnej. Egzaminy przed komisją kwalifikacyjną do Państwowej Straży Pożarnej odsłonią jednak cała prawdę o lęku wysokości Franka.

Nawet ukochanej Reginie w 2349 odcinku "Barw szczęścia" nie przyzna się, że paraliżuje go strach kiedy nie stoi na własnych nogach na ziemi. Dopiero w ostatniej chwili zwierzy się swojej dziewczynie, że walczy z lękiem wysokości. - Po co chciałeś zostać strażakiem? - zapyta z niedowierzaniem Regina. Wzburzony mężczyzna przypomni jej warunki jakie mu niedawno postawiła. - Sama mówiłaś, że muszę zdobyć porządny zawód! Mało nie zostawiłaś mnie z tego powodu!

- Tak, ale jest tysiąc innych zawodów, które nie wymagają pracy na wysokości...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

Mimo, że w 2349 odcinku "Barw szczęścia" na testach sprawnościowych Franek osiągnie najlepsze wyniki z wszystkich kandydatów na strażaków, to jednak wchodząc na drabinę spanikuje. Zaleją go zimne poty, a patrząc w dół dostanie zawrotów głowy. Omal nie dojdzie do wypadku! Wystraszona Regina nie będzie mogła na to patrzeć.

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

Przed ostatnim zadaniem w 2349 odcinku "Barw szczęścia" ukochana Franka zdradzi jednak Górce, że chłopak ma niebezpieczny dla strażaka problem.- Niech to szlag, dlaczego mi nie powiedział?! - Bał się. Tego, że nie pozwoli mu pan brać udziału w testach... - I nie pozwoliłbym! Kto jak kto, ale strażak nie może mieć takich lęków! Co on, zidiociał?

Dziewczyna Franka w 2349 odcinku "Barw szczęścia" zacznie go jednak bronić. - Nie, to ambicja, przecież pan wie jak on się w to zaangażował!- Wszystko rozumiem, ale ktoś kto ma lęk wysokości nie może być strażakiem!- Też tak uważam, dlatego tu przyjechałam. Nawet w tych testach nie powinien brać udziału. Wczoraj mi się przyznał, że jak patrzy w przepaść, to ma ochotę w nią wskoczyć - wyjawi Regina.

Jakimś cudem w 2349 odcinku "Barw szczęścia" Franek wejdzie na szczyt 20-metrowej drabiny, a potem zejdzie na dół. Nikt z komisji nie zorientuje się, że przyszły strażak ma lęk wysokości. Jednak to nie uspokoi Stefana. Tak jak zapewnienia Franka, że leczy się z tej fobii na terapii i pokona wreszcie ten strach przed wysokością.

Barwy szczęścia odc. 2349. Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2349. Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia. odc. 2349: Regina (Kamila Kamińska), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Artrama
Najnowsze