Barwy szczęścia, odcinek 2337: Marek zdradzi Iwonę i kupi jej dom. To koniec ich chorego romansu

2020-11-27 21:55 mp
Barwy szczęścia, odc. 2337: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama

W 2337 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że na co dzień spokojny Marek (Marcin Perchuć) pokaże swoje nowe oblicze! Nie dość, że żalił się na Iwonę (Izabela Zwierzyńska) swojemu terapeucie, który jednocześnie był sympatią żony, to jeszcze okaże się, że ją zdradzi! Zamydli jej oczy pięknym domem, a kiedy Pyrka zacznie analizować, skąd niby Marek ma na to pieniądze, okaże się, że prawda będzie zatrważająca. W 2337 odcinku "Barw szczęścia" Marek posunie się do rzeczy, o które nikt by go nie posądzał!

"Barwy szczęścia" odcinek 2340 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2337 odcinku "Barw szczęścia" kryzys w małżeństwie Iwony i Marka będzie wydawał się w miarę zażegnany. To jednak tylko pozory, bo przecież Pyrka nie może wiedzieć o tym, jak mąż przyznawał się swojemu terapeucie, że już jest zmęczony tym związkiem i nie kocha partnerki. Oprócz tego, w 2337 odcinku "Barw szczęścia" Marek zabierze Iwonę do nowego, wspólnego domu, który postanowił jej podarować. W 2337 odcinku "Barw szczęścia" szybko się okaże, że to tylko przykrywka do działań, które podjął za plecami Iwony. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2337 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do finalizacji transakcji domu z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska). Iwona będzie bardzo szczęśliwa, że wreszcie mogą cieszyć się wspólnym i własnym dachem nad głową. Marek ani słowem nie powie jej, że jeszcze niedawno myślał o odejściu od rodziny. Miłe chwile prysną, bo Pyrka zacznie zastanawiać się, skąd mąż miał dużą sumę pieniędzy na zakup nieruchomości.  W 2337 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Marek nie był szczery i za plecami żony umawiał się z byłą ukochaną Niną (Aleksandra Popławska).

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

W 2337 odcinku "Barw szczęścia" Marek przyzna się Iwonie, że pieniądze na dom, miał tylko dzięki Ninie. Iwona wpadnie w szał, że była ukochana męża jest zamieszana w jej wymarzone miejsce. Poczuje się oszukana i zdradzona i nie będzie miała pewności, czy na biznesie między tą dwójką się skończyło. W 2337 odcinku "Barw szczęścia" między Iwoną a Markiem znów dojdzie do ostrego konfliktu. Wygląda na to, że ta relacja chyli się ku upadkowi. 

Najnowsze