Barwy szczęścia, odcinek 2332: Mika nie pozwoli Agacie odejść z pracy. Razem z Romanowskim znajdą na nią sposób

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2332: Mika nie pozwoli Agacie odejść z pracy. Razem z Romanowskim znajdą na nią sposób

Barwy szczęścia, odcinek 2332: Mika nie pozwoli Agacie odejść z pracy. Razem z Romanowskim znajdą na nią sposób

2020-11-21 8:51

W 2332 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie miała dosyć Miki (Ewa Mosakowska) i gry jaką będzie z nią prowadziła nowa szefowa w "Fit-Zdrowie"! Bo problemy Agaty w jakie wpakowała ją pazerna Sławka (Ewelina Serafin) dopiero się zaczną. Żeby dłużej nie czuć wstydu z powodu matki Patryka (Konrad Skolimowski) w 2332 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka złoży swoje wypowiedzenie. Mika nie pozwoli jej jednak odejść z firmy. Świadoma, że Agata za dużo wie o jej romansie z Romanowskim (Maciej Jachowski). Razem z kochankiem znajdzie na nią sposób.

"Barwy szczęścia" odcinek 2332 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Po aferze jaką w "Barwach szczęścia" w firmie Agaty wywołała Sławka z Kornelem (Jakub Bohosiewicz), Pyrka będzie miała serdecznie dosyć walki przyszłych teściów o pieniądze z "Fit-Zdrowia"! Zwłaszcza, że Mika odkryła co łączy Agatę z Jezierskimi i zagroziła jej prokuraturą, oskarżając, że razem z rodzicami Patryka celowo działała na szkodę korporacji. Na domiar złego Sławka nie zrezygnuje z chorych ambicji, by wyciągnąć duże pieniądze od "Fit-Zdrowia" za to, że po ich suplementach diety trafiła do szpitala.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2332: Stawicki przestanie udawać miłość do Dominiki! Pozwoli sobą pomiatać

Problemy przytłoczą Agatę do tego stopnia, że w 2332 odcinku "Barw szczęścia" podejmie ostateczną decyzję, żeby odejść z pracy. Wręczy Mice swoje wypowiedzenie - kompletnie ją tym zaskakując.

- Mam dość twoich gierek! Wiem, że zostałam w tej firmie tylko dlatego, że boisz się, że doniosę, że to ty byłaś i pewnie nadal jesteś kochanką Romanowskiego... A wtedy wylecisz stąd z hukiem, ponieważ wyjaśni się twój błyskawiczny awans. Dlatego wolisz mieć mnie tutaj i znać moje ruchy. Zgodnie z zasadą, że wrogów dobrze mieć blisko!

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Agata idealnie przejrzy Mikę, bo nowa szefowa razem z Romanowskim od dłuższego czasu knują jak ją załatwić, ale tak, by nie wydała wszystkim, że mają romans. Decyzja Pyrki skomplikuje Mice wszystkie plany. Jednak już w 2332 odcinku "Barw szczęścia" Mika zrobi wszystko, by zatrzymać Agatę w firmie. Zacznie ją kusić służbowym mieszkaniem, wiedząc, że Pyrka marzy o tym, by przeprowadzić się na swoje razem z Patrykiem.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

Tymczasem Sławka nadal nie odpuści. Uzna, że przyszła synowa pomoże jej zniszczyć "Fit-Zdrowie". Pyrka w 2333 odcinku "Barw szczęścia" ostro pokłóci się z teściową i w końcu szczerze wyzna, co o niej myśli.

- Odchodzę z pracy przez twoją chciwość i egoizm! Milion razy cię prosiłam, żebyś odpuściła walkę z „Fit-zdrowiem”, ale ty widzisz tylko czubek własnego nosa! - Jesteś niesprawiedliwa! - Nie sądzę... Widziałam, jak po moim trupie idziesz do swojej „kamieniczki”!

Kiedy w 2333 odcinku "Barw szczęścia" Patryk spróbuje sytuację załagodzić, narzeczona zaatakuje także jego. - Agata, spokojnie, chyba skoczył ci cukier… - To nie wina cukru, tylko twojej pazernej matki! Jeśli tak ma wyglądać nasze małżeństwo, to ja naprawdę dziękuję! Czy młodzi zerwą zaręczyny – i Jezierski zacznie szukać nowego domu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze