Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Piotr Walawski (Piotr Jankowski) popełni samobójstwo. Ojciec Ewuni (Gabriela Ziembicka) po tragicznej śmierci Moniczki (Natalia Żyłowska) nigdy nie wrócił do zdrowia i ostatecznie skończy ze sobą. Po jego śmierci Ewunia, dostanie od ojca list. Co przekaże Piotr swoim dzieciom w ostatnich słowach w 2335 odcinku "Barw szczęścia"? Tragedia odbije się na zdrowiu Ewuni, która również po śmierci siostry zapadła na depresję. Czy strasznie pokrzywdzone przez los dziecko uda się uratować?

"Barwy szczęścia" odcinek 2335 - piątek, 27.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Ewunia dowie się o samobójczej śmierci ojca i dostanie pożegnalny list od niego. Ojciec nie wyjaśni dlaczego porzuca swoje dzieci w tak straszny sposób. Jak zareaguje na ostatnie słowa Piotra cierpiąca na depresję dziewczynka?

Piotr Walawski nigdy nie pozbierał się po tragicznej śmierci Moniczki i pogrążył się w depresji, porzucając swoje dzieci. Ewunią opiekuję się Elżbieta (Marzena Trybała), która od pewnego czasu widzi niepokojące objawy u córki Piotra, ale boi się z nimi zmierzyć i pójść z dzieckiem do psychiatry. Ale po samobójstwie Piotra w 2335 odcinku "Barw szczęścia" to się zmieni. Co Piotr napisze do Ewuni w ostatnich słowach? 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Przepraszam, że cię zawiodłem, ale moje życie stało się nie do zniesienia. Uwierz mi, że kiedy podejmowałem tę decyzję, nie było chwili, żebym nie myślał o Tobie i Miłoszku. Może kiedyś oboje zrozumiecie, że nie mogłem być dla Was wsparciem, a nie chciałem być dla Was ciężarem...

Po otrzymaniu wiadomości o śmierci ojca Ewunia nie powie ani słowa, nie rozpłacze się tylko spokojnie odejdzie do swojego pokoju.  

- Martwię się o Ewę. Widziałaś jak się zachowywała, była jakby nieobecna - powie Artur (Jacek Rozenek) Elżbiecie. - Już wcześniej była bardzo smutna, śmierć Marty, potem Moniczki. To za dużo na takie małe dziecko... Boję się, że to depresja.

- Mam nadzieję, że nie będą jej chcieli skierować do psychiatry - powie Ela.

- Zrobimy wszystko, żeby pomóc Ewie. Jeśli terapeuta uzna, że leczenie jest niezbędne, poszukamy pomocy, gdzie tylko się da - Artur nie odpuści leczenia Ewuni. 

Ewunia na pewno w 2335 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie się u psychologa, któremu wyzna co wie o ojcu. 

- Bardzo się męczył. Mówił o tym... Martwił się o mnie i Miłosza. Może teraz... w końcu znalazł spokój - powie załamana córka Piotra w 2335 odcinku "Barw szczęścia". 

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się też rozmowa o leczeniu psychiatrycznym Ewuni. Widać będzie, że dziecko wzięło na swoje barki cały ciężar, którego pozbył się już Piotr. Czy dorośli zdążą z pomocą na czas, zanim załamana Ewunia wpadnie na pomysł, aby pójść w ślady ojca?  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Marek zniszczy życie Iwonie i ich córce. Tylko udawał, że jest zakochany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze