Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz zapomni o Kasi i własnym synu! Stefan wygarnie mu bolesną prawdę

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz zapomni o Kasi i własnym synu! Stefan wygarnie mu bolesną prawdę

Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz zapomni o Kasi i własnym synu! Stefan wygarnie mu bolesną prawdę - ZWIASTUN

2020-11-17 13:09

W 2327 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) tak bardzo skupi się na tym, żeby być dobrym ojcem dla Paulinki (Lena Jastrzębska), że zapomni o własnej rodzinie - Kasi (Katarzyna Glinka) i Ksawerym (Bartosz Gruchot). Opieka nad 7-letnią córką, którą zostawiła mu Iza (Agnieszka Warchulska) pochłonie go bez reszty. I wtedy w 2327 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy teść Sadowskiego. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) nie będzie mógł bezczynnie patrzeć jak zięć rozwala rodzinę, jak skazuje Kasię na cierpienie. Wygarnie mu co o tym myśli. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2327 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Od rozstania Kasi i Łukasza z "Barw szczęścia" minęło już sporo czasu, ale nic nie będzie wskazywało na to, by żona miała wrócić do Sadowskiego. Wręcz przeciwnie, w 2327 odcinku "Barw szczęścia" zrozpaczona Kasia zadzwoni do swojego ojca Stefana, by poskarżyć się na ukochanego. Zarzuci Łukaszowi, że zapomniał nie tylko o niej, lecz także o ich synu. Zaniedbuje Ksawerego, bo nie utrzymuje z nim nawet kontaktu telefonicznego.

Alarmujący telefon Kasi wystarczy, by w 2327 odcinku "Barw szczęścia" Stefan zjawił się u Łukasza z pretensjami. Od razu zauważy, że zięć każdą wolną chwilę poświęca Paulince, która zajęła nawet pokój Ksawcia. Zupełnie jakby zastąpił jedno dziecko innym! - Mocno się zaangażowałeś, jak widzę... Mocniej niż w sprawy własnej rodziny...- Zrozum wreszcie, że to nie jest takie proste jak ci się wydaje! - Łukasz spróbuje się bronić, ale na nic się to zda.

Bo ojciec Kasi w 2327 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie przebierał w słowach. Zarzuci mu, że zamiast być mężem i ojcem dla Ksawerego, zajmuje się swoją córką. - To co mi się wydaje Łukasz jest kompletnie bez znaczenia. Rozmawiałem przed chwilą z Kasią i widzę jak ona cierpi... Przez ciebie! Przez całą tę idiotyczną sytuację!

Patrz też: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Sadowski poczuje się winny, ale w 2327 odcinku "Barw szczęścia" nie zmieni zdania, że postępuje słusznie. - Ja nic na to nie poradzę! Sytuacja jest taka, jaka jest. Muszę się zająć Pauliną i zrobić to tak, żeby wszyscy to jakoś znieśli. Przede wszystkim Paulina!

Mimo to Stefan w 2327 odcinku "Barw szczęścia" przypomni zięciowi, że wciąż ma żonę i syna. Choć są na Sycylii, to bardzo go potrzebują. - A Ksawery? A Kasia? - Nie ma ich... - odpowie Łukasz.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Górka nie zrozumie zachowania Sadowskiego. Do tego stopnia, że w 2327 odcinku "Barw szczęścia" wytknie mu rażące błędy i zaniedbania, które omal nie doprowadziły do tragedii. - Nie ma, bo Kasia postanowiła się usunąć, żeby zobaczyć o co właściwie chodzi! I ciągle nie wie... Ksawery bardzo za tobą tęskni, nawet nie wiesz jak bardzo... Przecież właśnie dlatego zamknął Paulinę w kanciapie!

- Próbuję jakoś wszystko to poskładać! - zacznie się bronić samotny ojciec. Bezskutecznie, bo Stefan w 2327 odcinku "Barw szczęścia" wcale tego nie zauważy. - Ale kompletnie wszystko zawalasz! Łukasz, doprowadziłeś do konfliktu między dziećmi, a o Kasi i Ksawerym to już chyba trochę zapomniałeś, co?- To nieprawda...- Jeżeli teraz nie zawalczysz o Kasię, stracisz ich oboje! Obyś oprzytomniał, jak najprędzej! - rzuci mu na pożegnanie teść.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

Prawda będzie taka, że Łukasz będąc ojcem Paulinki, straci miłość syna i Kasię. Podczas kolejnej rozmowy z Ksawerym, chłopiec wykrzyczy, że nienawidzi swojej siostry, która zajęła jego miejsce i nie chce już widzieć taty!

Barwy szczęścia odc. 2327. Łukasz (Michał Rolnicki), Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2327. Łukasz (Michał Rolnicki), Paulinka (Lena Jastrzębska)
Barwy szczęścia odc. 2327. Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2327. Paulinka (Lena Jastrzębska)
	Barwy szczęścia odc. 2327. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2327. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Łukasz (Michał Rolnicki)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze