Barwy szczęścia, odcinek 2304: Operacja Józka i jego brata nie udała się! Poznają tragiczną diagnozę

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2304: Operacja Józka i jego brata nie udała się! Poznają tragiczną diagnozę

Barwy szczęścia, odcinek 2304: Operacja Józka i jego brata nie udała się! Poznają tragiczną diagnozę

2020-10-13 9:19

W 2304 odcinku "Barw szczęścia" wszyscy z niecierpliwieniem będą oczekiwać na dobrą wiadomość, że nerka, którą Józek (Patryk Pniewski) oddał Jonaszowi (Bartosz Włodarczyk) się przyjęła. Niestety to nie nastąpi. Kiedy Sałatka otworzy oczy, przy jego łóżku będzie czuwał Janusz (Andrzej Bienias). Józek zapyta się o stan zdrowia brata. Janusz niepewnym głosem zapewni go, że wszystko musi być dobrze. Prawda będzie taka, że w 2304 odcinku "Barw szczęścia" przeszczep się nie przyjmie. Janusz zapewni, że czasem trwa to dłużej, ale czy tak okaże się w tym przypadku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2304 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2304 odcinku "Barw szczęścia" Józek będzie odpoczywał po operacji. Dla brata postawił pod znakiem zapytania swoją karierę piłkarską. Zdecydował się oddać mu nerkę, co tym samym wykluczyło go na jakiś czas z treningów. Sałatka obudzi się w szpitalnym łóżku i od razu zobaczy zmartwionego Janusza. Ten jednak nie do końca będzie chciał rozmawiać na temat przeszczepu. W 2304 odcinku "Barw szczęścia" Józek szybko zorientuje się, że coś jest bardzo nie w porządku. Będzie dociekał, czy oddana nerka się przyjęła.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Tragedia Małgorzaty i Jerzego. Ciężka choroba zniszczy ich małżeństwo

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2304 odcinku "Barw szczęścia" Józek będzie zdenerwowany całą sytuacją.

- Byłeś u Jonasza? - Zapyta Sałatka

- Tak, byłem, byłem... - Odpowie niepewnie ojciec

- I co u niego?

- Nie najgorzej

- Coś mi tutaj kręcisz... Nerka podjęła pracę?

- Wiesz, no, jeszcze nie... Lekarz powiedział, że przyjęcie przeszczepu przez organizm może potrwać parę dni, czasem nawet parę tygodni... - zacznie uspokajać Janusz w 2304 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

W 2304 odcinku "Barw szczęścia" Józek zorientuje się, że ojciec nie mówi całej prawdy. Nie będzie jednak się spierał, z powodu braku sił. Janusz będzie widocznie zdenerwowany, bo prawda jest taka, że nerka nie podejmie pracy w 2304 odcinku "Barw szczęścia. Jest duże prawdopodobieństwo, że poświęcenie Sałatki się nie opłaci, a Jonasz i tak nie będzie mógł wyzdrowieć. Zatroskany ojciec nie powie tego synom. Będzie modlił się o cud. 

Najnowsze