Barwy szczęścia, odcinek 2300: Agata napadnięta przez żonę szefa! Patryk jej nie uwierzy

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2300: Agata napadnięta przez żonę szefa! Patryk jej nie uwierzy

Barwy szczęścia, odcinek 2300: Agata napadnięta przez żonę szefa! Patryk jej nie uwierzy

2020-10-05 12:53

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do konfrontacji Agaty (Natalia Zambrzycka) z żoną Romanowskiego (Maciej Jachowski). Zazdrosna Martyna (Julia Szmałek) od jakiegoś czasu zbierała dowody na ich romans. Po przylocie z Hiszpanii, na lotnisku zjawi się Patryk (Konrad Skolimowski), aby odebrać narzeczoną. Kiedy wszyscy spotkają się na parkingu, do akcji wkroczy żona prezesa. Wściekła kobieta zaatakuje Agatę i rzuci jej w twarz zdjęciami, które mają być dowodem na jej romans z Romanowskim. Patryk będzie w szoku. Czy Agata w 2300 odcinku "Barw szczęścia" da radę wyjaśnić tę sytuację?

"Barwy szczęścia" odcinek 2300 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami jej rzekomego romansu z szefem. Jakiś czas temu dziewczyna została wplątana w relację Romanowskiego z Miką (Ewa Mosakowska) i od tej pory nie może pozbyć się kłopotów. Musiała polecieć na służbowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie, aby być przykrywką dla kochanków. Nie wiedziała jednak, że każdy ich ruch śledzi zazdrosna Martyna - żona szefa. W 2300 odcinku "Barw szczęścia", że to nie Mika, a Agata jest podejrzewana o gorące uczucie do prezesa "Fit-Zdrowie".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2300: Stawicki zmusi Dominikę, żeby ukrywała przed przyjaciółmi jak się nad nią znęca

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Patryk przyjedzie po narzeczoną na lotnisko. Początkowo spotkanie będzie miłe, ale gdy tylko on i Mika oddalą się do auta, wściekła Martyna dopadnie Agatę. Zrobi głośną aferę i rzuci zdjęcia, na których widnieje Agata z jej mężem. Wyjdzie na jaw, że kobieta wynajęła detektywa, aby śledził każdy ich ruch. Zbulwersowana Martyna nie będzie chciała nikogo słuchać i wróci do samochodu. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski pobiegnie za żoną, a Patryk zacznie przyglądać się fotografiom. To, co zobaczy, kompletnie go załamie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie będzie dowierzała całemu zajściu. Kiedy Patryk na nią naskoczy i zacznie wymachiwać zdjęciami, wkurzona dziewczyna zwróci się do Miki. Koleżance z pracy będzie tak wstyd, że nie wyjaśni Patrykowi o co chodzi w całej sytuacji. Jaworski będzie pewny, że narzeczona go zdradziła. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" chłopak przekona się, że Agata nie była z nim szczera. Mika cały czas będzie milczeć. Czy to koniec narzeczeństwa? Jakie konsekwencje czekają Agatę w związku z romansem? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany