Barwy szczęścia, odcinek 2300: Stawicki zmusi Dominikę, żeby ukrywała przed przyjaciółmi jak się nad nią znęca

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2300: Stawicki zmusi Dominikę, żeby ukrywała przed przyjaciółmi jak się nad nią znęca

Barwy szczęścia, odcinek 2300: Stawicki zmusi Dominikę, żeby ukrywała przed przyjaciółmi jak się nad nią znęca

2020-10-05 8:32

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) pójdzie spotkać się z przyjaciółmi. Damian (Michał Lesień) i Renata (Anna Mrozowska) będą podejrzewali, że w życiu kobiety dzieje się coś złego. Nie bez powodu, bo Dominika po przeprowadzce do Stawickiego (Piotr Borowski) zachowuje się coraz dziwniej. Nikt nie wie, że Zbigniew ją wykorzystuje do wykonywania za niego obowiązków i przejął kontrolę nad jej życiem. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" przy spotkaniu przyjaciół nie będzie mogła być sobą, Zastraszona kobieta znów zrobi dobrą minę do złej gry.

"Barwy szczęścia" odcinek 2300 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Dominika spotka się z Damianem i Renatą. To nowość, bo do tej pory poświęcała całą swoją uwagę partnerowi. Stawicki zrobił z niej kurę domową, która ma być na każde jego zawołanie. Niejednokrotnie podkreślał, że właśnie tego oczekuje od związku - oddania. Dominika od dłuższego czasu boi się, że jeśli zrobi coś nie tak, spotka się z wściekłością Zbigniewa. Dlatego stała się cicha i zmartwiona. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" zauważą to jej przyjaciele.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Stawicki to seksoholik! Dominika zniszczy sobie życie. Fani mają tego dość!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Dominika w 2300 odcinku "Barw szczęścia" pójdzie na spotkanie i będzie udawać, że wszystko u niej w porządku. Renata i Damian zapytają się jak jej się żyje ze Zbigniewem i czy jest szczęśliwa w związku. Kobieta nie będzie wiedziała co odpowiedzieć. Strach przed rozzłoszczeniem partnera wygra nad prawdziwymi emocjami, które nią targają. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" przyzna, że owszem, jest szczęśliwa i wiedzie dobre życie u boku mężczyzny.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Greta załatwi Jowicie pierwsze spotkanie z klientem. Zrobi z niej prostytutkę!

W 2300 odcinku "Barw szczęścia" Dominika nie wspomni przyjaciołom, że Zbigniew zmusza ją do gotowania, sprzątania, prania i wymusza na niej wiele obowiązków, przez co na nic nie ma czasu. Był również przeciwny, aby kobieta pracowała. Nie obronił jej nawet, kiedy jego znajomi się z niej wyśmiewali, bo nie ma studiów i pracowała jako sprzątaczka. To wszystko, a przede wszystkich ciągły niepokój, który trzyma w sobie, nie ujrzy światła dziennego. W 2300 odcinku "Barw szczęścia"  Dominika kolejny raz okłamie przyjaciół i potwierdzi, że Stawicki do ideał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze