Barwy szczęścia, odcinek 2139: Ryzykowna zabawa Zuzi i Filipa. Zostaną włamywaczami dla sławy w internecie - ZWIASTUN

2019-11-19 13:16 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2139: Ryzykowna zabawa Zuzi i Filipa. Zostaną włamywaczami dla sławy w internecie
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2139: Ryzykowna zabawa Zuzi i Filipa. Zostaną włamywaczami dla sławy w internecie

W 2139 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Kuba Dyniewicz) zostaną włamywaczami! Dlaczego? Chłopak Zuzi wpadnie na pomysł jak szybko zrobić na wakacje z ukochaną, tyle, że ryzykowny i niezgodny z prawem. Nastolatek zakradnie się do jednego z mieszkań, którego właściciel zapomniał zamknąć drzwi. A później w 2139 odcinku "Barw szczęścia" umieści filmik w internecie – po to, by zdobyć w sieci jak najwięcej fanów i sporo zarobić.

"Barwy szczęścia" odcinek 2139 - środa, 20.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2139 odcinku "Barw szczęścia" Filip wpakuje Zuzię w niezłe kłopoty. A wszystko po to, żeby spędzić z ukochaną niezapomniane chwile na wakacjach. Ojciec Filipa, Lisicki (Daniel Szczypa), zmusi go bowiem do wyjazdu na obóz. Chłopak będzie chciał zabrać ze sobą Zuzię i opłacić jej wyjazd z własnej kieszeni. Ale będzie musiał najpierw zarobić!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2155: Oliwka w seks trójkącie. Porzuci Kajtka, żeby być gwiazdą reality show

Nastolatek w 2139 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie więc na głupi pomysł, by włamywać się do otwartych mieszkań, pokazywać jak właściciele sami wystawiają się na cel złodziei, a potem wrzucać filmiki do sieci. Zuzia, po włamaniu będzie o krok od paniki. Nikt ich nie złapie, ale będzie blisko. - Włamaliśmy się do czyjegoś mieszkania, a ty mówisz, że nic się nie stało?

- Drzwi były otwarte! Nic nie wziąłem, zrobiliśmy dobry film w celach edukacyjnych. Zuzia, tłumaczyłem ci przecież to!
- Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego! Wiesz co, myślałam, że cię dobrze znam, ale ty nie różnisz się niczym od tych patostreamerów w internecie!
- Naprawdę nie widzisz różnicy? Zrobiliśmy ten film w celach edukacyjnych?
- Popełniliśmy przestępstwo… Zamkną nas, jak to opublikujesz!
- Nie pękaj! Nikt sam nie zamknie, spokojnie Zuzia...
- Chcesz ryzykować dla kilku followersów?
- Robię to dla ciebie, żebyśmy mogli razem jechać na obóz!
- Nie prosiłam o to!  - krzyknie nastolatka.

Przerażona Zuzia w 2139 odcinku "Barw szczęścia" postanowi w końcu się wycofać. Filip za to się nie podda i następnego dnia w 2140 odcinku "Barw szczęścia" włamie się do mieszkania numer dwa. A tuż przed akcją znów poprosi ukochaną o pomoc. - Ostatni raz i kasuję konto... To co, mogę liczyć na moją najlepszą operatorkę?

Pechowo, tym razem chłopak uruchomi jednak alarm, więc na miejscu zjawi się ochrona. W finale w 2141 odcinku "Barw szczęścia" młodzi zostaną zatrzymani i trafią na policję. - Niczego nie ukradłem! Chciałem tylko pokazać, jak łatwo jest się włamać do domu! Mam taki kanał w Internecie… - W kanał to ty się wpakowałeś... Siebie i koleżankę! - Ona nic nie zrobiła! - Nagrywała wszystko telefonem, czyli byliście razem!

Po aresztowaniu Zuzi i Filipa w 2141 odcinku "Barw szczęścia" między Cieślakami i Lisickim seniorem wybuchnie za to ostra kłótnia. - Zanim Filip poznał Zuzię nie dopuszczał się takich wybryków!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2141: Kryzys u Reginy i Franka! Będzie liczył tylko na pieniądze

Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) i Róża (Anna Gornostaj) staną w obronie przybranej córki. - Czyli nie jest normalna? To pan sugeruje?! To Filipowi palma odbija! Wymyśla jakieś cuda, że będzie właził do cudzych mieszkań i to nagrywał!

- A Zuzia jest święta? Dobrze rozumiem? Ręki do tego nie przyłożyła?... Zamiast siedzieć w domu i się uczyć, szlaja się z moim synem!

Co będzie dalej? Ojciec Filipa po tej akcji zabroni mu się spotykać z Zuzią!

Najnowsze