Barwy szczęścia, odcinek 2155: Oliwka w seks trójkącie. Porzuci Kajtka, żeby być gwiazdą reality show

2019-11-19 20:42 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2155: Oliwka w seks trójkącie. Porzuci Kajtka, żeby być gwiazdą reality show
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2155: Oliwka w seks trójkącie. Porzuci Kajtka, żeby być gwiazdą reality show

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Barwy szczęścia" zostanie gwiazdą reality show "Ex -Ex" i uwikła się w niebezpieczną relację z jednym z uczestników. W 2155 odcinku "Barw szczęścia" na zgrupowaniu uczestników programu pojawi się przystojny mięśniak Alan (Rafał Maślak), były chłopak Sandry (Joanna Opozda), któremu Oliwka od razu wpadnie w oko! Nieznajomy zaproponuje 18-latce seks trójkącik. Kajtek (Jakub Dmochowski) pójdzie więc w odstawkę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2155 - czwartek, 12.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka i Kajtek z "Barw szczęścia" jednak wezmą udział w reality show "Ex - Ex", które wymyślili Justin (Jasper Sołtysiewicz) z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Program będzie polegał na braniu brudów przez pary, które się rozstały, więc nastolatków też czeka koniec związku!

Przynajmniej będą udawali, że nie są już razem. Powód? Wpadną na pomysł, że tylko tak zdołają wyrzucić z "Ex - Ex" Kacpra (Jakub Szlachetka) i Madzię (Natalia Sierzputowska), którzy także zostaną uczestnikami kontrowersyjnego show!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2155: Kasia spotka swojego oprawcę! Gwałciciel Szymon zrobi jej okrutną niespodziankę

W 2155 odcinku "Barw szczęścia" sprawy zaczną się jednak komplikować kiedy na zgrupowaniu "Ex - Ex" Oliwka wpadnie w oko Alanowi. Kim będzie przystojny, umięśniony brunet? To były chłopak Sandry, seksownej blondynki, którą Justin poderwał na stacji benzynowej i wciągnie do swojego programu.

Śliczna, ponętna 18-latka do tego stopnia w 2155 odcinku "Barw szczęścia" oczaruje Alana, że zaprosi ją do jacuzzi i zasugeruje, że powinna dołączyć do... trójkąta z nim i jego byłą dziewczyną Sandrą. Co na to Kajtek? Będzie bezczynnie patrzył jak jakiś mięśniak uwodzi mu ukochaną? A może wkroczy do akcji?

To się okaże już wkrótce w "Barwach szczęścia"! Nowy bohater Alan nieźle namiesza między Oliwką a Kajtkiem.

- Alan ma straszne ciśnienie, żeby ten program wygrać i zrobi wszystko, żeby tak się stało. Jest typem "mięśniaka", ale z dużym honorem i ambicjami. Można powiedzieć, że charakterny z niego gość - wyznał Rafał Maślak w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2154: Waleria zostawi Stefana po tylu latach! Znudzi jej się mąż!

Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Rafał Maślak
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Rafał Maślak
Barwy szczęścia. Joanna Opozda i Rafał Maślak na planie
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Joanna Opozda i Rafał Maślak na planie
Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Rafał Maślak, Joanna Opozda
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Rafał Maślak, Joanna Opozda
Najnowsze