Barwy szczęścia, odcinek 2154: Waleria zostawi Stefana po tylu latach! Znudzi jej się mąż!

2019-11-13 22:18 jkk
Barwy szczęścia odc. 2117. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia odc. 2117. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)

W 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) rzuci Stefana (Krzysztof Kiersznowski)! Propozycję oddania go "na przechowanie" złoży Reginie (Ewa Serwa), która jednak chętna na przyjęcie go nie będzie... Czy Waleria naprawdę uzna, że ma już dość swojego męża, czy to tylko kaprys, aby chwilę od stałego związku odpocząć? Czy Koszykowa pójdzie w ślady Sadowskiej, która okaże się już zmęczona życiem z dwoma mężczyznami? Przekonamy się w 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia, odcinek 2154 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowska złoży Walerii wizytę niespodziankę i od razu sama zostanie mocno zaskoczona.  Jak donosi "Świat seriali" zanim nastąpi najgorsze, Regina jeszcze zacznie wizytę radośnie: - Przychodzę z propozycją, ale już za chwilę humor jej się zupełnie odmieni...

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2153 - Regina da dowód miłości!

I w tym momencie 2154 odcinka serialu "Barwy szczęścia". Waleria niby żartem rzuci, że jeżeli Regina chce wziąć na przechowanie Stefana to ona nie widzi przeciwwskazań! Czy Walerii po prostu znudzi się się mąż po latach wspólnego życia?!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2155 - Kasię dopadnie jej prześladowca!
 
Regina jednak w 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia"  potraktuje ten niby żart całkiem poważnie. I zacznie tłumaczyć Walerii, że sama czuje się całkiem zmęczona mieszkaniem pod jednym dachem z dwoma mężczyznami - byłym mężem i nowym partnerem. Czyżby w ten sposób Regina będzie próbowała przestrzec Walerię, aby nie popełniła jej błędów?

I tak w 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do do ujawnienia celu wizyty. Po po chwili milczenia Regina wyzna przyciszonym głosem prawdę, że chyba musi na jakiś czas wyrwać się z domu. - Pojedź ze mną do sanatorium - poprosi ostatecznie Walerię.

Czy w 2154 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Waleria faktycznie zostawi Stefana samego i wyruszy z Reginą na podbój sanatorium? Może to wystarczy, aby z radością wrócić do męża, który może na chwilę trochę się znudzi, ale ostatecznie Stefan jest przecież miłością życia Walerii...

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia - Piotr umrze jak Moniczka? Jankowski odszedł z serialu!

Najnowsze