Barwy szczęścia, odcinek 2153: Regina da Frankowi mocny dowód miłości. Remek jej nie odpuści

2019-11-12 18:00 sz
Barwy szczęścia odc. 2116. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2116. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

Regina (Kamila Kamińska) z serialu "Barwy szczęścia" w 2153 odcinku będzie musiała bardzo się postarać, żeby zapewnić Franka (Mateusz Banasiuk) o swojej miłości. Falkowski wciąż będzie zazdrosny o byłego kochanka. I nie bez powodu! W serialu "Barwy szczęścia" Remek (Piotr Sędkowski) nie odpuści Reginie i wciąż będzie ją nachodził. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 2153 odcinku serialu.

Barwy szczęścia, odcinek 2155 - czwartek, 12.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Franek i Regina tworzą bardzo zgraną parę. Oboje są doświadczeni przez los i nie podejmują pochopnych decyzji. Nie oznacza to, że nie jest im trudno pokonywać różne przeszkody. Ostatnio bohaterowie "Barw szczęścia" zmagają się z kryzysem. Wszystko przez dawnego kochanka Czapli, który wrócił bez zapowiedzi do jej życia i robi sobie nadzieje na to, że znowu będą razem - chociaż przecież sam ma żonę!

CZYTAJ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2135: Nauczycielka Reginy rozdzieli ją z Frankiem! Arleta zakpi z jej ukochanego

Remek w serialu "Barwy szczęścia" doprowadza Franka do szewskiej pasji. Chłopak Reginy nie bez powodu jest zazdrosny o "kolegę" ze studiów. Sama Regina w 2155 odcinku będzie mieć serdecznie dość namolnych zalotów muzyka. 

Barwy szczęścia odc. 2129. Remek (Piotr Sędkowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2129. Remek (Piotr Sędkowski)

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Arleta (Grażyna Brodzińska) wymyśli, że świetnym pomysłem będzie,, by Remek i Regina zagrali w duecie na konkursie. Zaczną się intensywne przygotowania do zawodów, przez co Franek poczuje się jeszcze bardziej odrzucony przez partnerkę.

CZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2146: Były ksiądz Tadeusz zabije robotnika, który rzuci się na Renatę!

Falkowski w 2150 odcinku "Barw szczęścia" wyżali się Celinie (Orina Krajewska), że nie czuje się pewnie w zaistniałej sytuacji.
- Chyba nie pasuję do tej bajki - czytamy w "Świecie Seriali". Później dojdzie do awantury między zakochanymi, jednak Franek zrobi wszystko, by to naprawić. W rezultacie para wyląduje w łóżku. Regina w 2153 odcinku da Falkowskiemu mocny dowód miłości - wyzna, że kocha tylko jego! 

Barwy szczęścia odc. 2129. Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2129. Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)