Barwy szczęścia, odcinek 2146: Były ksiądz Tadeusz zabije robotnika, który rzuci się na Renatę!

2019-11-12 11:33 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2146: Były ksiądz Tadeusz zabije robotnika, który rzuci się na Renatę!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2146: Były ksiądz Tadeusz zabije robotnika, który rzuci się na Renatę!

Zabójstwo w serialu "Barwy szczęścia" w obronie kobiety! Były ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) w 2146 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał na sumieniu śmierć młodego robotnika. Do tragedii dojdzie kiedy napalony budowlaniec Krystian (Tomasz Skrzypniak) napadnie na kelnerkę Renatę (Anna Mrozowska). Bydlak będzie chciał ją zgwałcić, ale w 2146 odcinku "Barw szczęścia" z pomocą pośpieszy jej Tadeusz. Były kapłan rzuci się na gwałciciela i go zabije!

"Barwy szczęścia" odcinek 2146 - piątek, 29.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Brutalny atak, próba gwałtu i morderstwo w serialu "Barwy szczęścia". W barze Feel Good rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. W 2146 odcinku "Barw szczęścia" Renata stanie się ofiarą napadu Krystiana, budowlańca z firmy Ryśka Gawrona (Sebastian Stankiewicz), który w lokalu Radka (Filip Kosior) i Franka (Mateusz Banasiuk) urządzą sobie pracownicą stołówkę!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2155: Kasia spotka swojego oprawcę! Gwałciciel Szymon zrobi jej okrutną niespodziankę

Bezwzględny robotnik w 2146 odcinku "Barw szczęścia" zaciągnie Renatę na tył budynku, rozerwie jej bluzkę i będzie chciał zgwałcić. Krzyki przerażonej kelnerki usłyszy Tadeusz, który od razu ruszy na pomoc. Rzuci się na budowlańca i jednym ciosem skutecznie go unieszkodliwi. Gwałciciel upadnie na ziemię i uderzy głową w chodnik.

Ten upadek będzie miał tragiczne skutki. Bo choć Renata nie zgłosi na policję próby gwałtu, to okaże się, że jej oprawca nie żyje! Gawron jako pierwszy dowie się, że Krystian zmarł po bójce z byłym księdzem. Wkrótce potem w "Barwach szczęścia" Tadeusz zostanie oskarżony o zabicie człowieka.

Najnowsze