Barwy szczęścia, odcinek 2141: Kryzys u Reginy i Franka! Będzie liczył tylko na pieniądze

2019-11-17 15:25 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2141: Kryzys u Reginy i Franka! Będzie liczył tylko na pieniądze
Autor: Artrama

W 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybuchnie kryzys w związku Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Piotr Sędkowski)! Przyczyną poważnej różnicy światopoglądowej między nimi okaże się wielka pasja Reginy, czyli muzyka. To, jak bardzo tej sprawy Franek nie szanuje odkryje Arleta Banach (Grażyna Brodzińska) , która wierzy w talent dziewczyny i wspiera w powrocie do grania... Czy związek Reginy i Franka przegra z muzyką i... kasą? Zobaczymy w 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2141 - piątek, 22.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia" trudne chwile czekają Reginę i Franka. Czapla decyduje się na przedstawienie ukochanego Franka profesor Banach, swojej mentorce… i już po minucie będzie tego żałować! 

Franek w 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia" natychmiast zacznie się z artystką kłócić! O co wybuchnie awantura? Ano o to, czy ważniejsza jest pasja, czy... kasa!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2143 - Choroba Paulinki przekreśli jej szansę na dobre życie?

- Proszę obiecać, że będzie pan dopingował Reginę… Musi rozwijać swój talent, ćwiczyć! Na fortepianie, nie w fitness klubie… - poprosi go elegancko Arleta. 

- Z czegoś musi żyć...- odburknie Franek. 

- Pieniądze nie są najważniejsze. Liczy się pasja! - profesor będzie oburzona, tym co usłyszy!

- Pasją się człowiek nie wyżywi...- Franek będzie twardo obstawał przy swoim. 

I tak Regina w 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczy, jak bardzo skompromituje się jej miłość, przed jej autorytetem! Czy jej związek to wytrzyma? - Jak pan może tak prozaicznie podchodzić do życia?! - Banachowa już naprawdę wściekła na partnera Czapli!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2146 - Były ksiądz Tadeusz zabije dla ukochanej?

- Bo takie są realia. Najpierw musi zarobić pieniądze, a potem niech się bawi w artystkę…- Franek naprawdę nie zrozumie o co chodzi! Czy nie wpadnie w 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia"na pomysł, aby obowiązek zarabiania wziąć bardziej na siebie i wesprzeć rozwój  talentu ukochanej?

- Słucham? Pan się chyba przejęzyczył! Bycie artystą to nie żadna „zabawa”! To praca! - Arleta w zasadzie już skreśli tego człowieka. 

- Pani się nie obraża… - wyduka Franek. 

- To niech pan pomyśli, zanim coś powie! - chyba to będzie koniec ważnego dla Reginy spotkania...

W 2141 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przekonamy się, czy związek Reginy i Franka przetrwa tak poważny kryzys? 

Najnowsze