Barwy szczęścia, odcinek 2138: Iza przerwie milczenie. Paulinka dowie się, że Łukasz jest jej ojcem?

2019-11-18 20:27 sz
Barwy szczęścia odc. 2138. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2138. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska)

W 2138 odcinku Paulinka (Lena Jastrzębska) z serialu "Barwy szczęścia" zacznie drążyć temat biologicznego ojca! Iza (Agnieszka Warchulska) w 2138 odcinku nareszcie odzyska ukochaną córkę, jednak nie oznacza to końca kłopotów. Dziewczynka z serialu "Barwy szczęścia" porówna siebie do Ksawerego (Bartosz Gruchot)... Czy Iza powie jej, że Łukasz (Michał Rolnicki) jest jej tatą? A może Paulinka sama odkryje prawdę? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2138 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Iza w 2138 odcinku "Barw szczęścia" będzie umierać ze strachu o córkę. Paulinka zniknie i Stańscy będą wręcz pewni, że została uprowadzona przez groźnego pedofila. Całe szczęście dziewczynka wróci cała i zdrowa do hotelu, a psycholog potwierdzi, że nie stała jej się żadna krzywda.

W serialu "Barwy szczęścia" Małek wścieknie się na Bożenę, jednak nie będzie mieć wyboru, jak zostawić małą pod opieką przyjaciół. W 2138 odcinku Bruno zaprowadzi Paulinkę do mamy.

CZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2138: Wstrząsająca relacja pedofila. Kim jest Jacek?

Barwy szczęścia, odc. 2138. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza (Agnieszka Warchulska)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2138. Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza (Agnieszka Warchulska)

- I już nigdy nie odejdę sama, obiecuję - przysięgnie Paulinka w 2138 odcinku "Barw szczęścia".
- A ja ci obiecuję, że wyzdrowieję.
- Całkiem?
- Całkiem. I wiesz,co jeszcze? Obiecuję, że niedługo wrócę do domu i będzie tak pięknie i kolorowo, jak na tym twoim obrazku.
Wzruszająca atmosfera zostanie przerwana przez niespodziewane pytanie dziewczynki. Porówna siebie i ich rodzinę do Ksawerego oraz jego bliskich! 
- Mamusiu... A czemu ja nie mam taty, jak Ksawery?
- Chodź tutaj do mnie... - spanikowana Iza przytuli dziewczynkę. Czy zdecyduje się przerwać milczenie? Małek z serialu "Barwy szczęścia" na pewno spodziewa się, że córka zacznie zadawać trudne pytania... jednak nie spodziewa się, że nastąpi to tak wcześnie! W takiej sytuacji marzenie Łukasza może się spełnić - w końcu teraz niczego bardziej nie pragnie, jak bycia tatą dla Paulinki.

PRZECZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2135: Kasia i Łukasz przez Piotra wpadną w długi - ZWIASTUN

Najnowsze