Barwy szczęścia, odcinek 2138: Wstrząsająca relacja pedofila. Skrzywdził Paulinkę?

2019-11-18 11:44 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2138: Wstrząsająca relacja pedofila. Skrzywdził Paulinkę?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2138: Wstrząsająca relacja pedofila. Skrzywdził Paulinkę?

W 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pedofil Jacek (Przemysław Furdak) zostanie schwytany i przewieziony do komisariatu. Znaleziona przy nim Paulinka (Lena Jastrzębska) będzie roztrzęsiona! Policja w 2138 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast zajmie się przesłuchaniem podejrzanego. Jacek przedstawi wstrząsającą wersję wydarzeń. Czy skrzywdził córkę Izy (Agnieszka Warchulska)? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2138 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Zniknięcie Paulinki w serialu "Barwy szczęścia" napędziło wielkiego strachu Stańskim, szczególnie, że w okolicy od paru tygodni kręcił się podejrzany mężczyzna. Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) uznali, że podopieczna została uprowadzona przez zboczeńca! W 2138 odcinku zarówno dziewczynka jak i amator hulajnogi, zostaną odnalezieni i przewiezieni do komisariatu.

Stróż prawa przesłuchujący Jacka - tak na imię ma domniemany pedofil - nie okaże mu żadnej litości! Postanowi wydusić z niego przyznanie się do winy. Czytaj dalej pod zdjęciem.

Barwy szczęścia, odc. 2138. Pedofil Jacek (Przemysław Furdak)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2138. Pedofil Jacek (Przemysław Furdak)

- (...) Próbowałem ją uspokoić powtarzając, że jest bezpieczna. Pański kolega zapisał to w raporcie! - powie roztrzęsiony Jacek z serialu "Barwy szczęścia". W 2138 odcinku wyjaśni, że jest pedagogiem, który obserwował hotel Stańskich, bo chciał zdobyć u nich pracę na wakacje, a często bywa w okolicy, bo ma blisko do pracy. To nie przekona policjanta! I nic dziwnego. Relacja oskarżonego będzie wstrząsająca i nieprawdopodobna. 

W tym samym czasie w 2138 odcinku Paulinka będzie przepytywana przez dziecięcą psycholog. Dopiero ona potwierdzi wersję wydarzeń mężczyzny. Funkcjonariusz będzie wyraźnie zmieszany i zaskoczony, że "pedofil" jednak nie jest pedofilem oraz nie skrzywdził Paulinki. Tego samego dnia Jacek w serialu "Barwy szczęścia" zjawi się w hotelu Stańskich i wyjaśni im całą sytuację... Czy z absurdalnej sytuacji wywiąże się między nimi współpraca?

Najnowsze