Barwy szczęścia, odcinek 2138: Zeznania Paulinki obciążą pedofila? Wyjawi, co widziała w hotelu Stańskich!

2019-11-18 20:26 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2138: Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: vod tvp

W 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paulinka (Lena Jastrzębska) wyjawi całą prawdę o zboczeńcu! Szczęśliwie odnaleziona córka Izy (Agnieszka Warchulska) znajdzie się natychmiast pod opieką pani psycholog (Karolina Niemiec) - to jej właśnie jako pierwszej opowie o wszystkim, co się zdarzyło naprawdę. Dlaczego Paulinka uciekła, czy ktoś jej zrobił krzywdę, a może znalazł się dobry człowiek, który jej pomógł? Dowiemy się w 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2138 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Paulinka w 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nareszcie będzie bezpieczna i w dobrych rękach. Zaopiekuję się nią m.in. pani psycholog, która fachowo wesprze ją po traumatycznym przeżyciu. Ale również dowie się, co Paulince zrobił zboczeniec! 

Znamy treść profesjonalnej rozmowy Paulinki z psychologiem, która odbyła się w 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Czy Paulinka poczuje się bezpiecznie i wyjawi całą prawdę?

- Nigdy nie wychodzę sama z hotelu. Przestraszyłam się taty (Paweł Peterman) Makarego (Kacper Dyka) - powie Paulinka pani psycholog w 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paulinka. 

- A dlaczego się go przestraszyłaś? 

- Miał okropną maskę, wyglądał jak potwór. Chyba wychodził na bal przebierańców.

- Każdy by się wystraszył, ja też się boję potworów. A powiedz mi, co było dalej? - na szczęście psycholożce nie wystarczy wyjaśnienie, co działo się w pokoju gości hotelu. 

Uciekłam do ogrodu, przeszłam przez dziurę w płocie. I tak biegłam, biegłam, biegłam i chyba zasnęłam...

- Ale się obudziłaś...

- Tak i potem pojawił się ten miły pan i powiedział, żebym się nie martwiła... - czy Paulinka w 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie mówiła o podejrzanym typie - Jacku (Przemysław Furdak) - który od jakiegoś czasu kręci się po ogrodzie hotelu? Czy ten facet jej pomógł, czy strasznie skrzywdził?

W 2138 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) będzie czekać z Izą w szpitalu na wieści o tym, co ustali z Paulinką psycholog. Kiedy zadzwoni Bruno (Lesław) obie usłyszą:

- Pani psycholog nie skończyła jeszcze pisać opinii, ale powiedziała mi, że Paulince nic nie jest. Na szczęście zinterpretowała jego strój sado-maso jako przebranie na bal kostiumowy. 

- A ten człowiek, który ją znalazł? 

- Wygląda na to, że jest niewinny, wypuścili go z aresztu policyjnego

Iza drżącym głosem bardzo podziękuje w 2138 odcinku "Barw szczęścia" Bruno za informacje, ale nie będzie chciała dalej rozmawiać z Bożeną. 

Barwy szczęścia: Glinka w ciąży Odejdzie z serialu?

Po południu w 2138 odcinku serialu  "Barwy szczęścia" w hotelu Stańskich pojawi się Jacek. - Dobrze, że pan tam był, bo się strasznie bałam - usłyszy od Paulinki. 

Co tak naprawdę wydarzyło się między Paulinką a Jackiem - czy nieznajomy ją skrzywdził, czy ją uratował dowiemy się w w 2138 odcinku "Barw szczęścia". 

Najnowsze