Barwy szczęścia, odcinek 2135: Paulinka zobaczy ohydne sceny w pokoju Tomczyków. Dojdzie do tragedii - ZWIASTUN

2019-11-15 8:01 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2135: Paulina zobaczy ohydne sceny w pokoju Tomczyków. Dojdzie do tragedii
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2135: Paulina zobaczy ohydne sceny w pokoju Tomczyków. Dojdzie do tragedii

Co w 2135 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczy Paulinka (Lena Jastrzębska) w pokoju gości hotelu Stańskich? Dla 6-latki widok rodziców Makarego (Kacper Dyka), chłopca, z którym się zaprzyjaźniła, będzie tak przerażający, że ucieknie w popłochu. Tomczykowie (Paweł Peterman, Magdalena Pociecha) w 2135 odcinku "Barw szczęścia" wpadną w panikę. Zaczną się bać, że wyda się co robią w hotelu za zamkniętymi drzwiami. Widzieliście już ZWIASTUN?

Barwy szczęścia, odcinek 2135 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2135 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka i Makary zaprzyjaźnią się i zaczną się bawić razem w holu recepcji hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek). Radość z puszczania samochodzików po podłodze popsuje im jednak Tomczyk, który zmusi syna, by jak najszybciej wracał do pokoju.

Dlaczego? Razem z żoną w 2135 odcinku "Barw szczęścia" zamkną tam chłopca, żeby nie przeszkadzał im w realizacji ich ohydnego planu. Młodzi Tomczykowie to bowiem ekscentryczne małżeństwo, które uwielbia dobrą zabawę. Podczas ostatniego pobytu u Stańskich całą noc balowali na mieście i pili do upadłego, a syna zostawili samego, bez opieki w hotelu.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2136: Paulinka zaginie! Porwą ją goście hotelu Bożeny i Bruna? - ZWIASTUN

Niedługo po pożegnaniu z Makarym, Paulinka zauważy, że przyjaciel zostawił jeden ze swoich samochodów. W 2135 odcinku "Barw szczęścia" Bożena poprosi dziewczynkę, by zaniosła mu go do pokoju. 6-latka grzecznie zapuka do drzwi apartamentu Tomczyków. Otworzy, bo nikt jej nie odpowie.

I wtedy w 2135 odcinku "Barw szczęścia" oczom Paulinki ukaże się obrzydliwy widok. 6-latka będzie tak wstrząśnięta, że szybko ucieknie. Tomczykowie spanikują. - Ona wszystko widziała! Jak mogłeś nie zamknąć drzwi na klucz?! Zrób coś, idź jej teraz szukaj, bo inaczej wszystkim wygada!

Tomczyk w pośpiechu zacznie pakować do czarnej torby gadżety do... seksu sado-maso - pejcze, pasy, obroże na szyje.
- Przestań histeryzować, bo Makary cię usłyszy i dopiero wtedy się narobi!
- O Makarym akurat pamiętałam i zamknęłam go w pokoju na klucz...

Mężczyzna wybiegnie za Paulinką, ale nigdzie jej nie znajdzie. 6-latka ucieknie do pobliskiego lasu, wymknie się z terenu hotelu przez dziurę w płocie.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena i Bruno będą mieli dziecko! Urodzi je bezdomna

Najnowsze