Gwiazda Barw szczęścia w ciąży? Katarzyna Glinka odejdzie z serialu?

2019-11-14 9:46 Ag
Gwiazda Barw szczęścia w ciąży? Katarzyna Glinka odejdzie z serialu?
Autor: Artrama Gwiazda Barw szczęścia w ciąży? Katarzyna Glinka odejdzie z serialu?

Katarzyna Glinka w ciąży odejdzie z serialu "Barwy szczęścia"? Krążą plotki, że aktorka wkrótce drugi raz zostanie mamą. Wielka radość w rodzinie gwiazdy "Barw szczęścia" może oznaczać jednak zmiany w jej zawodowym życiu. Czy Glinka w ciąży pożegna się z planem? A może jej bohaterka, Kasia Górka, też będzie spodziewała się dziecka? Co będzie dalej z rolą Glinki w "Barwach szczęścia"?

Katarzyna Glinka, znana z roli Kasi w "Barwach szczęścia" niebawem drugi raz zostanie mamą. Takie informacje podał plotkarski tygodnik "Na żywo". Aktorka nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła ciąży. - Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej - powiedziała tajemniczo.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2155: Kasia spotka swojego oprawcę! Gwałciciel Szymon zrobi jej okrutną niespodziankę

Ponieważ gwiazda "Barw szczęścia" bardzo chroni swoje życie prywatne, to nawet na swoim profilu na Instagramie unika zdjęć, na których byłoby widać brzuszek. W jednym z wywiadów Glinka, która jest mamą 7-letniego Filipa, wyznała, że chciałby mieć drugie dziecko.

- Sama mam rodzeństwo i uważam, że posiadanie go jest bardzo ważne. Zawsze chciałam mieć przynajmniej dwójkę dzieci - zwierzyła się.

Jeśli faktycznie marzenie serialowej Kasi z "Barw szczęścia" się spełni, ciąża może wpłynąć na zmiany w jej życiu zawodowym. Na razie jednak wciąż gra w serialu i póki co jej bohaterka nie odejdzie.

- Kasia normalnie pracuje. Jej postać jest cały czas w scenariuszu. Na razie nie przewidujemy żadnych zmian - wyjaśniła Karolina Baranowska z produkcji "Barw szczęścia".

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena i Bruno będą mieli dziecko! Urodzi je bezdomna

Katarzyna Glinka od półtora roku jest związana z Jarosławem Bienieckim, organizatorem biegów ekstremalnych. W lutym para zaręczyła się. 7-letni Filip jest synem Glinki i jej byłego męża, biznesmena Przemysława Gołdona.

Najnowsze