Barwy szczęścia, odcinek 2135: Kasia i Łukasz przez Piotra wpadną w długi - ZWIASTUN

2019-11-13 15:04 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2135. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2135. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka)

W 2135 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) podejmą decyzję, która może źle się dla nich skończyć! Skuszą się na ofertę Piotra (Piotr Jankowski), który chce im sprzedać mieszkanie po Marcie (Katarzyna Zielińska). Tyle tylko, że Walawski zażądał za apartament tak astronomiczną kwotę. Małżonkowie w 2135 odcinku "Barw szczęścia" postanowią jednak wziąć kredyt. Czy marzenie Kasi o nowym mieszkaniu skończy się bankructwem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2135 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" kupią mieszkanie Marty i zadłużą się na lata? Propozycja Piotra, by to oni zostali nowymi właścicielami ogromnego, dwupoziomowego apartamentu na osiedlu "Pod Sosnami" skusi Górkę do tego stopnia, że w 2135 odcinku "Barw szczęścia" zacznie namawiać męża na przeprowadzkę.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2154: Waleria zostawi Stefana po tylu latach! Znudzi jej się mąż!

- W mieszkaniu Marty jest nawet gabinet. Miałbyś swoje miejsce do pracy. Myślałeś w ogóle o tej propozycji Piotra? - zapyta ukochanego. Ale prawda będzie taka, że w 2135 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz nie będą mieli aż tyle pieniędzy, by zmienić mieszkanie na większe. No chyba, że wezmą kredyt na wiele lat!
-
A ty myślisz, że stać nas na tak duży kredyt?

S- Ja mam stałą pracę, ty też masz jakieś zlecenia. Poza tym Ksawery rośnie, potrzebuje mieć swój pokój, a my mielibyśmy własną sypialnię... - rozmarzy się Kasia.

Sadowski w 2135 odcinku "Barw szczęścia" zachowa jednak zdrowy rozsądek! Kredyt na mieszkanie, warte tyle co nowy dom, może obciążyć ich na wiele lat.
- Kaśka, ty mnie nie bierz pod włos z sypialnią, dobrze! - rzuci do żony Łukasz. Jednak Kasia nie odpuści. Będzie miała dosyć gnieżdżenia się w malutkim mieszkanku z jednym pokojem, salonem połączonym z kuchnią gdzie nie mogą nawet cieszyć się chwilami tylko we dwoje bez strachu, że Ksawcio (Bartosz Gruchot) ich przyłapie.

- Kochanie, zobacz nie musielibyśmy być cicho... A poza tym rata kredytu wcale nie musi być wysoka. Zresztą Piotrowi bardzo zależy na tym, żeby sprzedać mieszkanie, więc pewnie będzie można negocjować...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena i Bruno będą mieli dziecko dzięki Amelii

Ostatecznie w 2135 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz przystanie na prośby Kasi. Czy już wkrótce małżonków czeka przeprowadzka do sąsiedniego mieszkania i kredyt, który może się nawet skończyć ich bankructwem? Wszystko wyjaśni się wkrótce w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".