Barwy szczęścia, odcinek 2132: Piotr złoży Kasi kuszącą propozycję. Dzięki niej uwolni się od złych wspomnień - ZWIASTUN

2019-11-08 13:56 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2132. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2132. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Kasia (Katarzyna Glinka)

W 2132 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Piotr (Piotr Jankowski) zaskoczy Kasię (Katarzyna Glinka) ofertą, której się od niego nie spodziewała. Walawski będzie miał poważny problem ze sprzedażą mieszkania po Marcie (Katarzyna Zielińska). Zaproponuje Kasi, by to właśnie ona kupiła od niego apartament. A wszystko po to, by rozpocząć nowe życie po śmierci córeczki Moniki (Natalia Żyłowska). Jak zareaguje Kasia? Zobaczcie zwiastun 2132 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2132 - piątek, 8.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Od śmierci Moniczki z "Barw szczęścia" minęło już kilka miesięcy, ale Piotr wciąż nie dojdzie do siebie po stracie najmłodszej córki.

Trudno mu rozpocząć wszystko od nowa skoro wciąż nie wyprowadził się z mieszkania gdzie każda rzecz, każdy kąt przypomina mu zmarłą córeczkę. Fatalny stan psychiczny Walawskiego w 2132 odcinku "Barw szczęścia" zauważy także Kasia, która zaniepokoi się tym, że Ewunia musi też patrzeć na cierpiącego ojca (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>).

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2132: Łukasz zrani Kasię, bo nie odtrąci Paulinki. Ich rodzina nie przetrwa? - ZWIASTUN

Piotr w 2132 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie ukrywał, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Właśnie dlatego złoży Kasi atrakcyjną propozycję. - Może byście chcieli kupić moje mieszkanie?
- Myślałam, że masz kupca? - Górka zdziwi się, że sąsiad nie może sprzedać apartamentu po Marcie.
- Miałem, ale nie dostał kredytu i nic z tego nie wyjdzie. Wam przydałby się większy metraż, Ksaweremu duży pokój, a wy mielibyście sypialnię...

Kasia nie da mu żadnej konkretnej odpowiedzi, bo zwyczajnie ona i Łukasz (Michał Rolnicki) nie mają pieniędzy na nowe mieszkanie. Do tego warte tyle co dom gdzieś na obrzeżach Warszawy.

- Propozycja jest kusząca, tylko nie wiem czy nas na to stać... - wyjaśni.
Ale Piotr będzie naciskał, gotowy nawet zejść z ceny, żeby tylko wyprowadzić się z tego mieszkania i rozpocząć nowe życie. - Dogadamy się, zależy mi na tym, żeby mieszkanie trafiło w dobre miejsce. Wiele się w nim wydarzyło. Proszę cię, przemyśl moją propozycję... - rzuci na pożegnanie.

Najnowsze