Barwy szczęścia, odcinek 2132: Łukasz zrani Kasię, bo nie odtrąci Paulinki. Ich rodzina nie przetrwa? - ZWIASTUN

2019-11-08 10:54 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2132: Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: Artrama

Łukasz (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" podejmie trudną decyzję w sprawie Paulinki (Lena Jastrzębska)! Świadomy tego jak bardzo zrani Kasię (Katarzyna Glinka). W 2132 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wyjawi żonie, że przestaje myśleć o Paulince i chciałby, żeby córka była obecna w życiu jego rodziny. Co na to Kasia? Słowa ukochanego sprawią jej wielki ból. Zobaczcie zwiastun 2132 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2132 - piątek, 8.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Miłość, którą w serialu "Barwy szczęścia" Łukasz obdarzył Paulinkę sprawiła, że dla córki postanowi zmienić swoje życie. To jednak oznacza rewolucję w jego rodzinie, zmiany, których Kasia może nie zaakceptować. Przecież od początku bała się, że córka Łukasza zniszczy jej małżeńskie szczęście, że ona i Ksawery (Bartosz Gruchot) pójdą w odstawkę.

W 2132 odcinku "Barw szczęścia" po wypadku Paulinki, który uświadomił Łukaszowi, że jego córka stała się także przybranym dzieckiem Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), z trudem zapanuje nad swoimi uczuciami do 6-latki.

Żeby zająć czym myśl Sadowski zacznie nawet gotować. Ale nie zdoła oszukać Kasi, żona zauważy jego nerwowe zachowanie. Wreszcie w 2132 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski przerwie milczenie. - Kasia, jestem ci bardzo wdzięczny, że zmieniałaś podejście do sprawy Paulinki. Wiem, że to było dla ciebie bardzo trudne, ale ja sobie kompletnie z tym nie radzę...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2132: Iza usłyszy ostateczną diagnozę! Będzie miała przerzuty raka? - ZWIASTUN

Kasia, która cierpi na samą myśl, że Łukasz może chcieć odejść do swojej córki, tym razem okaże mu zrozumienie. Bez żadnych wyrzutów czy pretensji. - Wiem, że to na pewno nie jest dla ciebie proste, ale może spróbuj wykorzystać ten czas, żeby się zastanowić co to dla ciebie znaczy, że to dziecko pojawiło się w twoim życiu...

- To znaczy, Kasia przepraszam cię, ale chciałbym, żeby Paulinka była częścią naszej rodziny. Na tyle, na ile jest to możliwe. Oczywiście nie twoim kosztem. Ja wiem, jak trudne to jest dla ciebie... - wyjaśni Sadowski.

Te słowa Łukasza w 2132 odcinku "Barw szczęścia" sprawią Kasi ogromny ból. Lecz zapomni na chwilę o sobie.
- No tak, ale nie mówmy o moich emocjach, jakoś z tym sobie radzę. Skup się na sobie i na tym, żeby to jakoś rozwiązać
- Próbuję, ale tu chodzi o całą naszą rodzinę. Zwłaszcza o ciebie i Ksawerego. Jak ujawnię się z tym oficjalnie, to ludzie zaczną gadać. Będą komentować. To będzie naprawdę ciężkie...

- Na pewno będzie, ale to lepsze niż unikanie Paulinki... - stwierdzi Kasia.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2146: Kelnerka Renata zgwałcona! Były ksiądz Tadeusz trafi za kratki?

Zaraz potem w 2132 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz podzieli się z Kasią swoimi lękiem, że Iza (Agnieszka Warchulska) może zabronić mu kontaktów z Paulinką, a nawet nie zgodzić się, by powiedzieć dziewczynkę prawdę kto jest jej ojcem. Teraz jednak to Iza będzie musiała podjąć decyzję.

Najnowsze