Barwy szczęścia, odcinek 2131: Bożena i Bruno stracą Paulinkę. Nie powiedzą Izie o wypadku córki - ZWIASTUN

2019-11-08 8:50 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2131. Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2131. Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lena Jastrzębska)

Tego rozstania w serialu "Barwy szczęścia" nie da się uniknąć. Paulinka (Lena Jastrzębska) stała się dla Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) członkiem rodziny, dzieckiem, którego sami nie mogą mieć. Stańscy pokochali Paulinkę jak córkę, ale w 2131 odcinku "Barw szczęścia" zrozumieją, że wkrótce będą musieli ją oddać Izie Małek (Agnieszka Warchulska). Po wypadku Paulinki ukryją jednak przed Izą prawdę... Zobaczcie zwiastun 2131 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2131 - czwartek, 7.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2131 odcinku "Barw szczęścia" Bożena i Bruno będą świadkami wypadku Paulinki. 6-latka spadnie z rowerku podczas szalonej jazdy po lesie z Ksawerym (Bartosz Gruchot). Widok leżącej bez ruchu dziewczynki z kolanem we krwi sprawi, że Stańscy poczują jak wiele mogą stracić.

Dzięki temu, że Paulinka będzie miała kask na głowie, a upadek nie będzie zbyt groźny, skończy się tylko na jednym otarciu. Lecz Bożena i tak będzie wyrzucała sobie, że nie dopilnowała córki Izy. W 2131 odcinku "Barw szczęścia" z największą troską, niczym najczulsza mama opatrzy ranę na nodze Paulinki. Zauważy jednak, że dziewczynkę coś martwi.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2131: Wzruszający gest Łukasza wobec Paulinki po jej wygranej w talent show

- Nie powiedz mamie, że się przewróciłam? Nie chcę, żeby się martwiła... - poprosi ciocię Paulinka. Ufne spojrzenie córki Izy, łzy w jej oczach sprawią, że serce Bożeny zmięknie jeszcze bardziej. - Nie powiem kochanie. Zobacz, zamykam buzię na klucz i wyrzucam kluczyk. To jest nasza tajemnica - zapewni 6-latkę.

A wtedy w 2131 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka wypowie słowa, o których marzyła jej zastępcza mama. -Lubię cię, nawet bardzo!
- Ja ciebie też, bardzo... - doda Bożena. Kiedy Paulinka wyjdzie Bruno zorientuje się jak bardzo dziewczynka rozpaliła matczyne uczucia w sercu jego żony.

Oboje w 2131 odcinku "Barw szczęścia" zdadzą sobie sprawę, że wkrótce stracą Paulinkę, że Iza po wyjściu ze szpitala i zakończeniu leczenia zabierze im córkę. - Ja też się do niej przywiązałem... - doda Bruno, a oczy Bożeny zalśnią łzami.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2132: Pijany Piotr zastraszy Ewunię?!

Najnowsze