Barwy szczęścia, odcinek 2132: Iza usłyszy ostateczną diagnozę! Będzie miała przerzuty raka? - ZWIASTUN

2019-11-08 7:33 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2132: Iza (Agnieszka Warchulska), onkolog (Marcin Grzymowicz)
Autor: MTL Maxfilm

Czy Iza (Agnieszka Warchulska) z serialu "Barwy szczęścia" wyzdrowieje? Operacja mózgu malarki się udała, ale to nie oznacza, że rak mózgu nie da przerzutów. W 2132 odcinku "Barw szczęścia" Iza aż zblednie kiedy lekarz onkolog (Marcin Grzymowicz) postawi ostateczną diagnozę. Po tonie jego głosu wyczuje, że pojawiły się przerzuty chłoniaka. Co będzie dalej z Izą? Zobaczcie zwiastun 2132 odcinka "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2132 - piątek, 8.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Dla chorej Izy z "Barw szczęścia" jedynym ratunkiem przed śmiercią była operacja mózgu. Do szpitala trafiła dosłownie w ostatnim momencie. Zbyt długo "leczyła się" u znachora oszusta Abaj (Kajetan Wolniewicz), który wyciągał od niej pieniądze i w żywe oczy kłamał, że guz mózgu się zmniejsza.

W 2132 odcinku "Barw szczęścia" od operacji Izy minie już kilka dni, więc lekarze wykonają kolejną serię badań, by upewnić się, że pacjentka jest na dobrej drodze do wyzdrowienia. Lecz kiedy onkolog odwiedzi Izę, ona będzie się spodziewała samych złych wieści. - Czuję, że coś jest nie tak...
- Nie, dlaczego? A źle się pani czuje?
- Wyjątkowo dobrze. A jak moje wyniki? Mam przerzuty, tak? Paulinka miała rację, oszukałam ją? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2132: Pijany Piotr zastraszy Ewunię?!

W głowie Izy od razu pojawi się straszna myśl, że nie dotrzyma obietnicy danej Pauline i wkrótce umrze. Ale w 2132 odcinku "Barw szczęścia" lekarz nie będzie trzymał Izy dłużej w niepewności. - Spokojnie pani Izo, wszystko jest dobrze.
- Co to znaczy dobrze? To znaczy, że nie mam już tego?
- Na to wygląda! Chłoniaka nie ma ani w tkankach pani mózgu, ani żadnych innych! Jest pani czysta! - obwieści jej diagnozę po ostatnich badaniach.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paulinka porwana przez pedofila! Zaczai się na nią w lesie

Szczęśliwa Iza w 2132 odcinku "Barw szczęścia" od razu zadzwoni do Bożeny (Marieta Żukowska), by przekazać jej radosne wieści. - Mam dobre wyniki, mój lekarz mówi, że z tego wyjdę. Przyprowadzicie Paulinkę, chcę jej o tym powiedzieć?

- Jasne, przyjedziemy do ciebie prosto po przedszkolu!
- Jestem wam tak wdzięczna! To takie cudowne uczucie mieć czas... - wyzna malarka.

Najnowsze