Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Lilly weźmie się za Justina! Ulegnie jej po odrzuceniu przez Agatę – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-13 17:23

W nadchodzących odcinkach „Barw szczęścia” w życiu Justina (Jasper Sołtysiewicz) wiele się zmieni. Skotnicki będzie musiał pogodzić się z przegraną w walce o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), która ostatecznie wybierze Patryka (Konrad Skolimowski), ale długo nie pozostanie sam. W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” obok Justina zakręcą się aż 2 kobiety! Najpierw Skotnicki spędzi noc u boku Agaty (Natalia Zambrzycka), a następnie swoje sidła zarzuci na niego Lilly (Mayu Gralińska Sakai), której Justin szybko ulegnie! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i GALERII ZDJĘĆ!

Gorący romans Lilly i Justina w „Barwach szczęścia”! Agata nie będzie go chciała

Nadchodzące odcinki „Barw szczęścia” przyniosą prawdziwą rewolucję w życiu Justina! Przede wszystkim Skotnicki zostanie nowym dyrektorem hotelu Stańskich, gdy po zniknięciu Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) wyczyści wszystkie brudy po szefie i naprawi relacje z inwestorami, czym na dobre wkupi się w łaski Bruna (Lesław Żurek). Szczęście nie opuści Justina w życiu zawodowym, jednak w prywatnym będzie czekał go niemały zawód, gdyż finalnie to Patryk wygra walkę o zdradzoną Oliwkę, która raz na zawsze zapomni o Kajtku (Jakub Dmochowski). Jednak w następnych odcinkach „Barw szczęścia” Skotnicki nie będzie mógł narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej i długo nie pozostanie sam!

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” obok Justina zakręci się Lilly! Kochanka Kajtka poprosi Skotnickiego o pomoc w wyborze najlepszych klubów nocnych, w których mogliby rozerwać się chińscy biznesmeni. Oczywiście, Justin przystanie na jej propozycję, a żeby nie rzucać słów na wiatr, zaprosi Lilly na całonocną wycieczkę po miejscach, oferujących rozrywkę na najwyższym poziomie. Już wtedy Skotnicki i Azjatka bardzo się do siebie zbliżą, ale wszystko zmieni się, gdy na drodze Justina w „Barwach szczęścia” pojawi się Agata! Pyrka i Skotnicki tak zaszaleją na jednej z imprez, że zakończą ją dopiero w łóżku w hotelu Stańskich i oboje nie będą wiedzieli, jak do tego doszło! Jednak Agata będzie pewna, że nie chce tego kontynuować!

W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” Agata ponownie spotka się z Justinem i otwarcie przyzna, że to była jednorazowa sytuacja, bo na dłuższą metę nic między nimi nie będzie! Postawa Pyrki nieco zaskoczy Skotnickiego, ale zbyt długo nie będzie rozpaczał po byłej narzeczonej Patryka!

- Chciałabym, żebyś wiedział, że to była jednorazowa akcja! – uświadomi go Agata.

Wszystko przez to, że w następnych odcinkach „Barw szczęścia” los znów postawi na jego drodze Lilly, która postanowi przejąć inicjatywę i wyraźnie pokazać Justinowi, że nie jest jej obojętny! Kolejne spotkanie Azjatki i Skotnickiego skończy się gorącym pocałunkiem, a to będzie dopiero początek….

- Mogę coś dla ciebie zrobić? – zapyta Justin.

- Możesz – przyzna Lilly, po czym zacznie go całować!

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze