Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Agata wyląduje w łóżku z Justinem! Nie będą pamiętali jak do tego doszło – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-12 17:26

Zaskakujący zwrot akcji w „Barwach szczęścia”! Już niebawem Agata (Natalia Zambrzycka) spędzi upojną noc i Justin (Jasper Sołtysiewicz) spędzą ze sobą upojną noc w hotelu Stańskich! Pyrka i Skotnicki obudzą się obok siebie w łóżku i zupełnie nie będą pamiętali, co stało się poprzedniej nocy. Skompromitowana Agata w nowych odcinkach „Barw szczęścia” cichaczem wymknie się z hotelu, ale i tak będzie na językach wszystkich, gdyż na gorącym uczynku przyłapie ją Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), a później dowie się o tym również Patryk (Konrad Skolimowski), który nie daruje tego przyjacielowi! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i GALERII ZDJĘĆ!

Upojna noc Agaty i Justina w „Barwach szczęścia”! Wszyscy dowiedzą się o ich romansie

W nowych odcinkach „Barw szczęścia” Agata zmieni się nie do poznania! I wcale nie będzie tu chodziło wyłącznie o wygląd, który Pyrka zdecyduje się mocno zmodyfikować i ostro zaszaleje nie tylko z ubiorem, ale i fryzurą, ale przede wszystkim o zachowanie, które zmieni się o 180 stopni. Agata w końcu przestanie być nudną i szarą myszką, a wręcz przeciwnie pokaże, że u mnie się ostro zabawić. Przemiana Pyrki rozpocznie się w 2699 odcinku „Barw szczęścia”, gdy przejdzie pozytywnie okres próbny w „Fit Zdrowiu” i firma zatrudni ją na stałe. Wtedy Agata zaprosi na imprezę wszystkich pracowników, na której zaskoczy nie tylko ich, ale przede wszystkim i siebie, gdyż przekona się, do czego jest tak naprawdę zdolna po alkoholu!  

W 2699 odcinku „Barw szczęścia” Agata ostro zaszaleje na imprezie z pracownikami, w czasie której nie będzie żałować sobie alkoholu. Efektem tego będzie pocałunek z sekretarką (Paulina Kowalska), a nawet chęć spędzenia wspólnej nocy z jednym z pracowników Kieliszewskim (Olaf Staszkiewicz). Jednak wtedy na jej drodze stanie Patryk, który nie pozwoli skrzywdzić swojej byłej narzeczonej i odwiezie ją do domu, ale ta sytuacja niczego Agaty nie nauczy. W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” Pyrka zacznie imprezować coraz chętniej i częściej, a u jej boku pojawi się Justin, którego przecież nigdy nie tolerowała! Jednak teraz wszystko się zmieni, a Agata tak przekona się do Skotnickiego, że nawet wyląduje z nim w łóżku i to w hotelu Stańskich!

Już niebawem w „Barwach szczęścia” Agata obudzi się w hotelu Stańskich tuż obok gołego Justina! Pyrka i Skotnicki zupełnie nie będą pamiętali, co zaszło między nimi poprzedniej nocy, ale o ich seks-schadzce w hotelu będą wiedzieli wszyscy! Skompromitowana Agata szybko zbierze swoje rzeczy i po cichu wymknie się od Stańskich, ale nie będzie miała pojęcia, że zauważy ją Oliwka, która o wszystkim poinformuje Madzię (Natalia Sierzputowska)! To właśnie ona doniesie o romansie Agaty i Justina – Patrykowi, który aż zagotuje się ze złości!

- Agata spędziła noc w hotelu z Justinem – oświadczy mu przyjaciółka, wyprowadzając Patryka z równowagi.

Sęk w tym, że ani Agata, ani Justin w „Barwach szczęścia” nie będą wiedzieli, czy między nimi doszło do seksu, z czego Pyrka zwierzy się tylko Klarze (Olga Janikowska). Jednak Agata będzie pewna, że nie może spotykać się ze Skotnickim i da mu to jasno do zrozumienia!

- Dobrze, że się nie przespaliśmy... – przyzna się Klarze.

- Mówiłaś, że nie pamiętasz – uprzytomni ją, po czym Agata ponownie spotka się z Justinem i poinformuje go, że między nimi nic nie będzie - Chciałabym, żebyś wiedział, że to była jednorazowa akcja!

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze