Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Koniec przyjaźni Patryka i Justina! Nie daruje mu, że wziął się za Agatę - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-13 9:43

W nadchodzących odcinkach „Barw szczęścia” przyjaźń Patryka (Konrad Skolimowski) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) dobiegnie końca! Jezierski dowie się od Madzi (Natalia Sierzputkowska), że Skotnicki wziął się za Agatę (Natalia Zambrzycka), a na dodatek przespał się z jego byłą narzeczoną w hotelu Stańskich i to będzie dla niego zbyt wiele. Już niebawem w „Barwach szczęścia” Patryk i Justin nie będą przyjaciółmi, a na dobre poróżni ich kobieta. Tylko tym razem nie będzie to Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), o której serce oboje rywalizowali, a Agata! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i GALERII ZDJĘĆ!

Agata na zawsze zniszczy przyjaźń Patryka i Justina w "Barwach szczęścia"! Już nie będzie czego zbierać...

Kolejne odcinki „Barw szczęścia” przyniosą wiele zmian i dadzą wreszcie długo wyczekiwaną odpowiedź na to, kto ostatecznie zdobędzie serce Oliwki! Przypomnijmy, że o względy Zbrowskiej zacięcie rywalizowali Patryk i Justin, ale także i Kajtek (Jakub Dmochowski) nie powiedział ostatniego słowa, mimo tego, iż podle okłamywał Oliwkę i zdradzał ją z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Jezierski i Skotnicki stawali na głowie, aby zdobyć serce Zbrowskiej, do tego stopnia, że wystawili swoją przyjaźń na poważną próbę, ale ostatecznie i tak nic z tego nie wyszło, gdyż Oliwka wciąż czuła coś do Kajtka! Jednak po wyjeździe Cieślaka do Singapuru wszystko się zmieni i Zbrowska w kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” postanowi dać szansę Jezierskiemu, co przyniesie fatalne skutki i ostatecznie poróżni przyjaciół już na dobre…

W następnych odcinkach „Barw szczęścia” Patryk i Oliwka zostaną parą, a świadkiem ich gorącego pocałunku w parku zostanie Agata! Wówczas Pyrka potwierdzi się w swoich poprzednich przypuszczeniach, gdy jeszcze będąc z Jezierskim podejrzewała, że między nią a Zbrowską jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Jednak widok Oliwki i Patryka będzie dla niej tak szokujący, że aż spowoduje niegroźny wypadek samochodowy, ale na szczęście wyjdzie z niego cało. W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” Agata postanowi odreagować i jeszcze bardziej wkręci się w imprezowe życie, które rozpocznie się od awansu w „Fit Zdrowiu” i szalonej zabawy z pracownikami. Co prawda, pierwsza impreza skończy się jedynie na pocałunku z sekretarką (Paulina Kowalska), zgubionym telefonie i ogromnym kacu, ale już kolejna na wspólnej nocy z Justinem w hotelu Stańskich!

Już niebawem w „Barwach szczęścia” Agata po kolejnej szalonej nocy obudzi się w łóżku obok Justina. Pyrka i Skotnicki będą zszokowani całą sytuacją, tym bardziej, że w ogóle nie będą pamiętali jak do niej doszło. Agata postanowi szybko wymknąć się z hotelu, ale jej skradnie nie ujdzie uwadze Oliwki, która natychmiast o wszystkim doniesie Madzi. Przyjaciółka Zbrowskiej uzna, że Patryk powinien dowiedzieć się prawdy o romansie Justina z Agatą i od razu o wszystkim go poinformuje!

- Agata spędziła noc w hotelu z Justinem – zdradzi Madzia kompletnie szokując Patryka, dla którego w tym momencie miarka się przebierze.

Niedługo później w „Barwach szczęścia” w końcu dojdzie do konfrontacji Justina i Patryka. Jezierski będzie przekonany, że w ten sposób jego najlepszy przyjaciel i była narzeczona postanowili zemścić się za jego szczęście z Oliwką i uzna, że im tego nie daruje! Justin będzie błagał Patryka o wybaczenie, ale dla Jezierskiego będzie to już koniec ich przyjaźni, bo nigdy nie wybaczy mu tego, że wystartował do jego byłej narzeczonej…

- Stary, ja nie chcę, żeby to zepsuło naszą przyjaźń – zacznie kajać się Justin.

- Wal się! – wykrzyczy mu prosto w twarz.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze