Barwy szczęścia. Kasia odwróci się od Łukasza i zrani go do żywego. Obgada go jak wroga

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia odwróci się od Łukasza i zrani go do żywego. Obgada go jak wroga

Barwy szczęścia. Kasia odwróci się od Łukasza i zrani go do żywego. Obgada go jak wroga

2021-06-27 22:15

Kasia (Katarzyna Glinka) w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nawet nie będzie udawać, że jest szczęśliwa przy Łukaszu (Michał Rolnicki) w Polsce. Cały czas będzie myślała o swoim życiu na Sycylii, aż w końcu zrani męża do żywego. W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie rozwiąże sprawy z honorem. Wbije mu nóż w plecy i obgada jak wroga! To Elżbiecie (Marzena Trybała) wyzna sekret, z którym boryka się od dawna. Sadowski podejmie w końcu wiążące kroki i nie zostawi tak sprawy.

Kasia postawi Łukasza w "Barwy szczęścia" pod ścianą i zrobi z niego głupiego 

Kasia w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie będzie umiała wytrzymać w Polsce. Nagromadzą się problemy, a ona będzie wciąż myślała o Sycylii. Chociaż dłuższy czas w ogóle nie było jej w Polsce, nie doceni, że rodzina może być w końcu razem. Kiedy tylko spotka Elżbietę, obgada Łukasza i zrobi z niego głupca. 

- Chciałabym na stałe zamieszkać na Sycylii. Mam tam pracę, którą lubię, pogoda jest cudowna, Ksawery uwielbia to miejsce... - Górka zacznie się zwierzać Elżbiecie. 

Przeczytaj: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Kasia w "Barwy szczęścia" po wakacjach powie wprost, że Łukasz nie chce z nią wyjeżdżać i zamiast z nim załatwić sprawę, będzie na niego gadać. 

- Chce być blisko córki. Żyjemy w rozkroku. Ja tam, on tu... ale na dłuższą metę tak się nie da. Będziemy musieli podjąć kilka trudnych decyzji - wyzna Górka Elżbiecie i zaprosi ją do Włoch. - Nie mogę... Ewa ma tu przyjaciół, Karol - dializy. W pewnym momencie nawet nie zauważasz, jak głęboko zarzuciłaś kotwicę. Dlatego, póki możesz, korzystaj z życia i zmieniaj je na lepsze - powie kobieta i da Kasi z "Barwy szczęścia" sporo do myślenia. 

Przeczytaj: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Łukasz z "Barwy szczęścia" będzie się bił z myślami czy wyjechać z żoną, czy zostać na miejscu. Okaże się, że jego szef coraz więcej od niego wymaga, każe brać nadgodziny i niszczy mu prywatne plany.

- Wyraźnie powiedziałem, że mogę brać tylko popołudnia. Rozumiem, że firma ma problemy kadrowe, ale nie rozumiem, dlaczego mnie to ma rozwalać życie rodzinne - powie ostro Sadowski do szefa.

W końcu Łukasz podejmie męską decyzję i zamiast obrażać się na Kasię powie jej, że ma zamiar z nią wyjechać. 

Najnowsze