Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Damian długo nie będzie rozpaczał po Renacie! Święta spędzi w towarzystwie nowej kobiety i dziecka – ZDJĘCIA

2022-12-16 10:26

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Damian (Michał Lesień-Głowacki) ostatecznie rozstanie się z Renatą (Ania Mrozowska), która ponownie odtrąci go dla innego! Kelnerka kompletnie oszaleje na punkcie Kodura (Oskar Stoczyński) i to z nim postanowi się związać. Załamany Wójcik nie będzie mógł darować Renacie, że kolejny raz dała mu nadzieję, ale wcale nie będzie po niej długo rozpaczał! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" u boku Damiana pojawi się już zupełnie inna kobieta, a nawet dziecko, a ich relacja tak się rozwinie, że Wójcik zaprosi ich nawet na rodzinne święta do swojego mieszkania! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa kobieta w życiu Damiana w "Barwach szczęścia"! Szybko pocieszy się po rozstaniu z Renatą

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" związek Renaty i Damiana dobiegnie definitywnego końca! Wójcik postanowi rozstać się z kelnerką, która po raz drugi odtrąci go dla innego. Przypomnijmy, że w przeszłości Renata porzuciła Damiana dla Romanowskiego (Maciej Jachowski), ale ten wybór nie wyszedł jej na dobre, bo czarujący biznesmen okazał się zwykłym oszustem, który o mały włos nie wpakował jej do więzienia. Wójcik załamał się po decyzji ukochanej, ale na szczęście podniósł się u boku Żabci (Hanna Klepacka), choć jego uczucia do Renaty wciąż nie wygasły podobnie jak u samej zainteresowanej. Finalnie, Damian rozstał się z Anią i liczył, że w końcu będą z Renatą naprawdę szczęśliwi, ale wtedy na jego drodze stanął Marcin, którego współpraca z kelnerką bardzo zbliżyła. W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik zrozumie, że Renata już dokonała wyboru i znów zostawiła go dla innego!

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Damian kompletnie załamie się po decyzji Renaty, która odrzuci go już po raz drugi. Wójcik nie będzie mógł jej darować, że dała mu nadzieję na coś więcej i ponownie się wycofała. Zraniony Damian po rozstaniu z Renatą będzie w tak złej formie, że Dominika (Karolina Chapko) zacznie obawiać się, że przyjaciel wróci do nałogu i znów sięgnie po alkohol, który w przeszłości odebrał mu Luizę (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski). Jednak jak pokazują zdjęcia z planu "Barw szczęścia" Wójcik zbyt długo nie będzie rozpaczał po Renacie i zwiąże się z nową kobietą, a nawet zyska trzecie dziecko!

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Damian zbliży się do Beaty (Anita Jancia), nauczycielki w szkole Gabrysi (Marta Juras), a prywatnie mamy Grzesia (Noah Culbreth), który wspólnie z Mirkiem uczęszcza na treningi do Darka Janickiego (Andrzej Niemyt). Bardzo możliwe, że właśnie na stadionie Beata i Damian się poznają i tak przypadną sobie do gustu, że ich relacja przerodzi się w coś więcej! Tym bardziej, że w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Damian zaprosi Beatę i Grzesia na rodzinną wigilię, gdzie nowa ukochana i jej dziecko zasiądą wspólnie do stołu z samym Wójcikiem, Mirkiem, Luizą i jej chłopakiem Aro (Martin Bogdan)! Na nagraniach z planu gołym okiem widać, że najbliżsi Damiana w pełni akceptują jego wybór, czego nie można było powiedzieć w przypadku Żabci, za którą nie przepadał Mirek czy Renaty, której nie znosiła Luiza, tak w tym wypadku dzieci Wójcika są bardzo szczęśliwe. Zatem nie pozostaje nic więcej jak tylko trzymać kicki za relację Beaty i Damiana!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze