SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Porwanie córki Millerów. Sywia wyda Adama policji - ZWIASTUN ostatniego odcinka Skazanych

Skazane. Porwanie córki Millerów. Sywia wyda Adama policji - ZWIASTUN ostatniego odcinka Skazanych

01.12.2015, godz. 19:45
Skazane odc. 13. Łucja (Katarzyna Sawczuk)
Skazane odc. 13. Łucja (Katarzyna Sawczuk) foto: Polsat

Ostatni odcinek serialu "Skazane" to dramatyczny koniec Millerów! Sylwia (Monika Krzywkowska) dała się namówić na prowadzenie nielegalnych interesów męża, a teraz tego żałuje. W finałowym 13 odcinku ''Skazanych'' Sylwia trafia do więzienia i dzieli los Adama (Ireneusz Czop). A co z ich dziećmi? W 13 odcinku ''Skazanych'' Łucja (Katarzyna Sawczuk) i Maciek (Filip Gurłacz) znajdują się w śmiertelnej pułapce. Wszystko przez rodziców i ich gangsterski biznes... Córka Sylwii i Adama zostaje porwana przez bandytów. Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka "Skazanych".

"Skazane" odcinek 13 ostatni - wtorek, 1.12.2015, o godz. 22.05 w Polsacie

Dramatyczny finał serialu ''Skazane''. Sylwia Miller została przyłapana na prowadzeniu ciemnych interesów męża i trafia do więzienia! Ale to nie wszystko, bo na Sylwii ciąży zarzut zabójstwa gangstera Krzysztofa Cara (Marek Kasprzyk), szefa gangu zabitego na zlecenie Adama przez jego ludzi.

Zobacz: Skazane. Dlaczego nie będzie 2 sezonu Skazanych?

W ostatnich 13 odcinku ''Skazanych'' zaufani współpracownicy Adama zostają zatrzymani i trafiają do aresztu. Sylwia jako głowa całego interesu również spędziła noc za kratkami. Wygląda na to, że biznes Millerów runął w gruzach. To niestety nie koniec złych wiadomości...

Oglądaj: Skazane online za darmo - wszystkie odcinki w internecie bezpłatnie

W ostatnim odcinku serialu ''Skazane'' ludzie Krzysztofa Cara planują zemstę. Postanawiają wykorzystać do tego dzieci Millerów - Łucję i Maćka! W finale ''Skazanych'' Sylwia pożałuje, że dała się wciągnąć w nielegalny biznes. Rodzina Millerów jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Łucja zostaje porwana przez bandytów.  Jej uprowadzenie przerywa sielankowe życie Magdy (Marianna Zydek) i Maćka. Na dodatek Adam (Ireneusz Czop) zwraca się do syna o pomoc w uwolnieniu siostry. Dramatyczna sytuacja rodzinna sprawia, że Sylwia staje przed niezwykle trudną decyzją - wydać policji sekrety męża i uratować swoje dzieci lub pozostawić sprawy swojemu biegowi i zdać się na los…

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: