SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Czy Sonia przeżyje? Co będzie z córką Leszka?

Przyjaciółki 6 sezon. Czy Sonia przeżyje? Co będzie z córką Leszka?

29.10.2015, godz. 20:01
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Sonia (Wiktoria Gąsiewska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Sonia (Wiktoria Gąsiewska) foto: Polsat/ ipla.tv

Ciężko ranna w wypadku Sonia (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Przyjaciółki" umrze, a winna jej śmierci będzie Julka (Nicole Bogdanowicz), która prowadziła samochodów po pijanemu? Po tym jak Sonia trafia do szpitala, lekarze nie mają dla Leszka (Przemysław Sadowski) dobrych wieści. Jego córka jest w krytycznym stanie i nie wiadomo czy odzyska przytomność. W 73 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Sonia budzi się ze śpiączki. Ale ryzyko, że nie przeżyje jest wciąż bardzo duże.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 73 - czwartek, 19.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Wypadek Soni i Julki z "Przyjaciółek" to wyjątkowo tragiczny skutek wyjazdu nastolatek i ich kolegi Hajdiego na koncert. Obie dziewczyny, by się dobrze bawić piły alkoholem przed koncertem. W chwili gdy doszło do nieszczęścia tylko Hajdi był trzeźwy, lecz to Julka prowadzaiła samochód.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Michał zostawi Patrycję z ich synem i wyjedzie do Danii?

Julce i Hajdiemu nie stało się nic poważnego, natomiast Sonia doznała bardzo poważnych obrażeń i jej bliska śmierci. Kiedy Julka wyznaje Ance (Magdalena Stużyńska), że to ona siedziała za kierownicą auta staje się jasne, że nastolatka odpowie za ten wypadek.

Niestety najczarniejsze scenariusze Anki i Pawła (Bartek Kasprzykowski) ziszczają się - Julka zostaje aresztowana i trafia do więzienia. Za kratkami spędza kilka dni, ale w końcu w 73 odcinku "Przyjaciółek" Strzeleckim udaje się wyciągnąć córkę na wolność.

To nie zmienia jednak faktu, że sytuacja jest poważna. Leszek drży ze strachu o życie Soni i obwinia Julkę o tę tragedię, co wiąże się z tym, że kieruje też swoją złość przeciwko Ance. Sonia wciąż jest pogrążona w stanie śpiączki. Obrażenia głowy jakich doznała podczas wypadku mogły doprowadzić do trwałych uszkodzeń jej mózgu.

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

Nadzieja na to, że Sonia nie umrze i wróci do zdrowia pojawia się w 73 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek". Córka Leszka odzyskuje przytomność. Anka jest szczęśliwa nie tylko ze względu na Julkę, ale także na swojego przyjaciela. To jednak nie koniec kłopotów Julki, bo nastolatka odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, jazdę bez prawa jazdy i narażenie życia przyjaciół na niebezpieczeństwo.

 

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: